K čemu se používají tunelové myčky nádobí?

Tunelové myčky nádobí jsou vysoce kvalitní spotřebiče, které se velmi často používají v profesionálním stravování. Zařízení se používá v restauracích, jídelnách a stravovacích zařízeních, hotelech a dalších zařízeních hromadného stravování. Jedná se o univerzální stroje, které díky použití moderních technologií ve všech fázích výroby a odolných a trvanlivých materiálů splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů a jejich koupě bude investicí na mnoho let. Tunelové myčky nádobí zaručují účinné a efektivní mytí. Jsou vybaveny funkcí oplachování s opařením, což je hygienické a stále oblíbenější řešení.

číst dál >

Co ještě nabízejí tunelové myčky nádobí?

Tunelové myčky nádobí, které najdete v nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz, můžete zakoupit v mnoha variantách. Jednotlivé modely jsou vybaveny buď levým, nebo pravým skluzem, ale je možné zakoupit i stroj s oboustranným skluzem. Tunelové myčky nádobí s inovativním systémem přepravy košů zefektivňují a urychlují každodenní práci kuchařů a pomocného personálu. V závislosti na stupni znečištění jednotlivých druhů nádobí je možné mycí cyklus upravit podle potřeby. To vše se provádí pomocí intuitivního ovládacího panelu, kterým je vybavena většina dostupných modelů.

Tunelové myčky nádobí dostupné v obchodě Gastromania.cz v atraktivních cenach!

Srdečně zveme abyste se seznámili s celým sortimentem, který jsme pro naše klienty připravili. Nejsou to jenom tunelové myčky nádobí, ale i další přístroje, stroje, příslušenství a pomůcky, které byly vyrobeny z myšlenkou o profesjonalní gastronomií. Většinu dostupných produktů lze úspěšně používat i v domácnostech. Užijte si nakupování!