Chladící podnosy, bufetové vitríny – povinné vybavení každého bufetu!

Obchod Gastromania.cz spolupracuje výhradně s výrobci, kteří jsou známí a uznávaní po celém světě. Patří mezi ně: REDFOX, SUNNEX, Fine Dine, Martellato, ABERT, Bartscher, APS, HENDI, Contacto nebo TOM-GAST. Žáden produkt z naší nabídky se tam nedostal náhodou. Jedná se o vybrané položky, které se používají v mnoha stravovacích zařízeních nejen v Polsku, ale i v jiných zemích. Chladicí podnosy a bufetové vitríny, které najdete v této kategorii výrobků, se vyznačují spolehlivostí, trvanlivostí a odolností vůči vnějším vlivům a mechanickému poškození.

číst dál >

Jaké chladicí podnosy a bufetové vitríny byste si měli pořídit?

Chladicí podnosy a bufetové vitríny by měly být vyrobeny především z materiálů, které jsou odolné a splňují požadavky pro práci s potravinami a jinými potravinářskými výrobky. Mezi tyto materiály patří nerezová ocel, polykarbonát, melamin, dřevo, chromovaná ocel, plast a polyethylen. Chladicí podnosy a bufetové vitríny jsou k dispozici ve dvou tvarech: obdélníkovém a kulatém. Výběr správného modelu závisí na individuálních preferencích každého uživatele. Obchod Gastromania.cz se vždy snaží vyjít vstříc a splnit očekávání všech zákazníků.

Profesionální chladicí podnosy a bufetové vitríny pro gastronomii

Vysoce kvalitní chladicí podnosy a bufetové vitríny nejsou všechny položky dostupné v této kategorii produktů. V našem obchodě si můžete zakoupit také další příslušenství, jako jsou mimo jiné víka na tácy a podnosy, vložky do chladicích vitrín nebo chladicí mísu pro servírování kaviáru s víkem. Všechny výrobky z naší nabídky se vyznačují velmi vysokou kvalitou zpracování a materiály, ze kterých se vyrabějí, jsou nejvyšší kvality. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte přímo na naše pracovníky, kteří vám jistě pomohou.