Neutrální zóny z pro profesjonální gastronomii

Neutrální zóny, které najdete v této kategorii produktů, jsou profesionálními prvky, které jsou ideální pro každé stravovací zařízení. Je vhodný nejen pro servírovací linky, ale také pro bufety a pulty, které se používají v jídelnách, restauracích, hotelech, pizzeriích a dalších profesionálních kuchyních. Nabízíme hotový nábytek (v mnoha různých podobách) a také navrhujeme neutrální zóny podle představ našich klientů.

číst dál >

Neutrální zóny – publikování řetězců

Nabízíme výrobky z nerezové oceli a žuly, které jsou vybaveny dvěma typy dveří: posuvnými a křídlovými. Díky široké nabídce si každý z vás jistě najde ten správný produkt. Neutrální zóny mají velkou stabilní desku, která je mimo jiné vyrobena z nerezové oceli a žuly. Jednotlivé modely se liší také délkou (od 500 do 1570 mm), počtem polic (od 1 do 2) a počtem kontejnerů GN (od 2 do 4).

Neutrální zóny v sortimentu Gastromania.cz!

Neutrální zóny jsou multifunkční. Nejenže pomáhají vytvořit pohodlný a komfortní prostor pro servírování, ale také se snadno udržují v čistotě. Jsou odolné vůči destruktivním vlivům vnějších faktorů a mechanickým poraněním (nárazy, poškrábání). V našem sortimentu najdete neutrální zóny, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků!