Koše a nástavce do myček – důležité položky v každé profesionální kuchyni!

.

Koše a nástavce do myčky nádobí jsou důležitou součástí vybavení každé profesionální myčky nádobí. V obchodě Gastromania.cz najdete širokou nabídku modelů pro různé účely a velikosti. Koše a nástavce do myčky nádobí lze rozdělit na výrobky určené pro talíře a příslušenství pro sklenice. Výběr správného zařízení závisí na vybavení, které máte ve svém stravovacím zařízení. Náš sortiment zahrnuje stojany na talíře do myčky, víka na koše, plastové vložky na příbory a nádoby na příbory do myčky v malých a velkých velikostech. Obchod Gastromania.cz zaručuje vysokou kvalitu a preciznost každého zboží.

Koše a nástavce pro myčky v hospodách, barech a větších restauracích

.

V restauracích, barech a hospodách se během dne používá opravdu velké množství nejrůznějšího skleněného nádobí a jeho mytí může být velmi zdlouhavé. Koše a nástavce do myčky na sklo se mohou stát nepostradatelnou možností, jak celý proces urychlit. Systém košů AMERBOX vám umožní bezpečně umýt všechny sklenice, poháry nebo číše – bez rizika jejich rozbití. Toto řešení může být užitečné i při jejich skladování a přepravě na delší vzdálenosti. Použitím košů na sklo budete mít jistotu, že sklo bude umyto účinně a především efektivně.

Koše a nástavce pro myčky – ideální řešení pro restaurace, jídelny nebo stravovací zařízení!

.

Koše a nástavce pro myčky nádobí by neměly chybět v žádném stravovacím zařízení, protože jsou velmi užitečné a šetří spoustu času. Koš do myčky od společnosti Stalgast, který je vyroben z plastu, konkrétně z polypropylenu, zlepší práci všem, kteří pracují v kuchyni. Manipulace s ním je velmi snadná díky chytrým úchytům na každé stěně. Zveme vás k prohlídce celého sortimentu Gastromania.cz!