Zpracování potravin pro profesionály

V této kategorii výrobků najdete profesionální vařiče a zapařovače pro gastronomii vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Náš sortiment zahrnuje široký výběr elektrických vařičů a zapařovačů. Tyto produkty jsou ideální pro restaurace, hotely, venkovní akce, festivaly a konference. Již léta vybavujeme cateringové společnosti, restaurace a další stravovací zařízení a nabízíme našim zákazníkům znalosti, zkušenosti a nejlepší zboží na trhu! Zveme Vás k nákupu!

číst dál >

Jaké by měly být vlastnosti zapařovačů na čaj a kávu?

Abyste měli jistotu, že tyto nápoje, které připravíte svým hostům, budou vždy chutnat dokonale, pořiďte si profesionální vařiče a zapařovače. Jedná se o snadno uživatelné přístroje, které podpoří aroma a zároveň chrání před usazeninami, takže připravený nápoj můžete bezpečně konzumovat.

Perfektní vařič pro catering v sortimentu Gastromania.cz!

Gatronomický vařič je inovativním zařízením, které umožňuje připravovat vroucí vodu, kávu a čaj, a následně je udržovat v ideální teplotě. Tento produkt se často používá v hotelových bufetech, banketových sálech nebo na venkovních akcích – hosté jej mohou snadno používat sami. V našem sortimentu najdete gatronomické vařiče v mnoha odlišných variantách a s různými výkony. Doufáme, že snadno najdete model, který splní všechny Vaše požadavky.

Podívejte se na gastronomický zapařovač z naší nabídky!

Každý gastronomický zapařovač v nabídce Gastromania.cz je výjimečným zařízením vyrobeným z odolných a pevných materiálů. Díky tomu Vám bude sloužit po mnoho let – jeho koupě je rozhodně skvělou investicí! Všechny modely jsou vybaveny ergonomickými rukojeťmi, které usnadňují používání přístroje a zaručují maximální bezpečnost. Naše zapařovače na čaj a kávu vyrábějí společnosti STALGAST, BARTSCHER, AMBITION, HENDI, DOMOTTI, BRAVILOR BONAMAT, HAMILTON BEACH, COSY & TRENDY a FINE DINE.

Vařiče a zapařovače pro gastronomii za atraktivní ceny!

Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou! Jedná se nejen o špičkové vařiče a zavařovače pro gastronomii, ale také o další zařízení, pomůcky a příslušenství, které umožňují kompletní vybavení Vašeho zařízení. Doufáme, že námi nabízené výrobky splní očekávání všech zákazníků. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat náš tým přímo!