Všechny kategorie v sekci Chromované regály

Ceníte si jednoduchých, ale spolehlivých řešení? Zaměřujete se na vysokou kvalitu a nejlepší vybavení Vaší kuchyně? Seznamte se s naší nabídkou chromových regálů – určitě najdete mnoho zajímavých řešení pro gastronomii.

číst dál >

Chromované regály

Chromované regály pro gastronomii se používají jak ve velkých restauracích a menších kavárnách, tak také v pekárnách, jídelnách nebo skladech potravin, a dokonce i v kancelářích a dalších pracovištích. Vysoká kapacita jedné police zajišťuje bezpečnost i při intenzivním používání

Vysoce kvalitní chromované regály pro gastronomii

Chromované regály dostupné v naší nabídce jsou vhodné pro kontakt s většinou materiálů; chromový povlak ocelových polic zajišťuje jejich trvanlivost a odolnost proti poškození a korozi. Můžete je snadno očistit od nečistot způsobených při zpracování potravin, a proto jsou preferovány jako vhodné kuchyňské vybavení v gastronomických provozech. Naše chromované regály jsou k dispozici v mnoha variantách – díky čemuž je můžete přizpůsobit dalšímu kuchyňskému vybavení. Hledáte řešení, který vydrží po mnoho let? Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou týkající se chromovaných regálů. Vyberte si svou preferovanou výšku a šířku, rozměry polic a objednejte si chromované regály; zaručujeme rychlou a bezproblémovou přepravu a snadnou montáž.