Pečicí mřížky na pizzu

V kuchyni je důležitá preciznost, dobrá organizace a spolehlivý tým. Spousta složitých a nepředvídatelných situací – to je každodenní chléb provozovatelů restaurací. Každý den přináší nové výzvy, a proto je důležité co nejvíce minimalizovat nečekané problémy. Kuchyně bez pochyby je právě takovým místem nečekaných zvratů, kterým je třeba důmyslně předcházet, protože právě zákulisí či zázemí provozovny rozhoduje o tom, na jaké úrovni bude – ať už je to bar, restaurace či kavárna. Díky správnému a spolehlivému vybavení kuchyně lze ušetřit spoustu peněz, starostí i času. Když se Vám stane, že Vaše provozovna praská ve švech, tak si nemůžete dovolit poruchové zařízení, chybějící produkty či nezodpovědný personál. První nedostatek lze zamezit výběrem kvalitního vybavení od zaručených výrobců.

číst dál >

Síta na pizzu

Chybějící produkty – to je otázka času a zkušeností. Postupem času se provozovna rozvíjí a získává si stálé zákazníky, poznává své zákazníky a díky těmto zkušenostem lze snadněji odhadnout, jaké množství vybraných produktů budeme potřebovat. Důležité je aby si potraviny zachovaly maximální chuť a nutriční hodnoty. Nesprávný personál – tento defekt nám může přijít příliš komplikovaný, protože to nemáme zcela pod kontrolou. Obklopit se profesionály, pro které je vaření daleko víc než jen zaměstnání, se zdá být to jediné, co můžeme udělat. Důležité je však pamatovat na to, abychom vytvořili přátelskou atmosféru a příjemné pracovní prostředí – teprve tehdy bude personál plně zapojen a povzbuzen ke spolupráci. Spolehlivé vybavení, které má přímý vliv na efektivitu zaměstnanců – to je klíč k úspěšné strategii.

Nepostradatelné vybavení každého pizzaře? Pečící mřížky na pizzu!

Hliníkové mřížky na pizzu se vyznačují svou odolností a nenáročnou údržbou. Mřížka zamezí přichycení těsta k pizza kameni. Lze je také používat jako klasické plechy. Nabízíme mřížky bez nýtů, díky kterým se rychleji odpaří voda ze spodu a pizza je tak mnohem křupavější a křehčí. Můžete si jednoduše vybrat z mnoha variant a velikostí.