K čemu se používají ruční změkčovače vody?

Ruční změkčovače vody jsou skvělou alternativou k automatickým variantám, a proto je lze úspěšně používat v profesionálním stravování. Jejich hlavním úkolem je změkčovat vodu a následně odstraňovat vodní kámen z elektronických zařízení (kávovarů, myček, konvektomatů nebo varných konvic). Modely dostupné v sortimentu internetového obchodu Gastromania.cz používají pryskyřici pro změkčovače, která je také součástí naší nabídky. Všechny výrobky jsou vyrobeny z odolných a trvanlivých materiálů, jako je nerezová ocel, která má antikorozní vlastnosti. Jsou odolné vůči vodě, vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a dalším vlivům.

číst dál >

Ruční změkčovače vody v sortimentu Gastromania.cz

Ruční změkčovače vody, které nabízíme našim zákazníkům, mají různé účely. Nabízejí se jak jednotky ideální pro myčky nádobí a kávovary, tak modely určené pro kombinované trouby. Nabízíme také ruční změkčovače vody, které jsou u našich zákazníků velmi oblíbené. Důležitým parametrem, který je třeba před nákupem zvážit, je kapacita spotřebiče. V našem obchodě je tento sortiment od 8 do 20 litrů, takže si každý jistě najde ideální řešení pro sebe!

Proč nakupovat ruční změkčovače vody v našem obchodě?

Nakupování na Gastromania.cz je zárukou bezpečnosti a spolehlivosti. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně, takže jsme si jisti, že budete spokojeni nejen s kvalitou výrobků, ale i s našimi službami. Rádi bychom vás pozvali k prohlídce celého našeho sortimentu, který zahrnuje ruční změkčovače vody a další gastronomické vybavení a příslušenství. Přejeme vám úspěšné nakupování!