Kategorie Barmanské potřeby | GASTROMANIA.CZ – zahrnuje širokou nabídku nádobí a barmanského příslušenství, které jsou nezbytné v barech, diskotékách, kavárnách a dalších gastronomických zařízení.

číst dál >

Barmanské potřeby

Jako barmanské potřeby se označuje široká škála pomůcek, nádob a doplňků, které barman potřebuje pro svoji práci při přípravě nápojů, servírování a obsluze hostů. Kvalitní a dobře vybrané barmanské potřeby usnadňují barmanovu práci a tedy i zvyšují komfort zákazníka. Barmanské a číšnické potřeby jsou přirozeně vyráběny především s ohledem na dokonalou funkčnost, v mnohých případech je také ale pamatováno na vkusný design. Naše barmanské potřeby v Gastromania.CZ tak slouží nejen jako základní nástroj každého barmana, ale i jako vkusný a estetický doplněk profesionálního zázemí baru.

Barové držáky a stojany na láhve

Pro zjednodušení servírování a prodeje nápojů slouží nástěnné držáky lahví s přesnými odměrkami. Využití přehledných držáků na skleničky a na láhve u baru výrazně zvyšuje komfort barmana a také zákazníka. Praktické nosiče na láhve pomáhají v práci číšníkovi nebo servírce.

Sifóny a nádoby na výrobu sycené vody a šlehačky

Do jakékoliv gastro provozu, restaurace, baru nebo cukrárny patří profesionální barmanské potřeby pro výrobu šlehačky nebo sycené vody. Nabízíme láhve na výrobu sodovky, sifonové láhve, šlehačkové láhve, nádoby, šlehačkové a sifonové bombičky a taky násady a koncovky na zdobení pro šlehačkové láhve.

Shakery na míchané nápoje

Profesionální nerezové nebo nerezovo – skleněné šejkry typu “koktejl” nebo “Boston”. Pro přípravu široké škály míchaných drinků jsou tyto barmanské potřeby vhodné pro nepřetržité použití. Nevjyšší kvalita jejich zpracování určuje i jejich trvanlivost a taky ulehčuje barmanovi práci.

Barová příslušenství

V široké škále profesionálního vybavení pro barmany najdete mnoho typů barových doplňků. Jsou tady barmanská sítka, barové lžíce, koktejlové lžíce, metličky na šlehání, barové slámky, kleště a lopatky na led a zmrzlinu, barmanské a číšnické nože, barmanské trychtýře, a samořejmě i číšnické otvíraky lahví. Podstatným barmanským nástrojem je určitě pivní příslušenství jako dávkovače piva, pípy, stojany na pivní sudy (KEG), výčepní kohouty a dřevěné kladiva a drtítka na přibíjení kohoutku k sudu na pivo.

Jiné barové doplňky

V nabídce Gastromania.CZ máme i jiné pomůcky pro barmany jako držáky na bony, bonovací jehly, bonovací lišty, recepční zvonky a tácky na účty.