Nerezové mycí vany

Nerezové mycí vany používáme především v jídelnách, restauracích i masokombinátech. V naší nabídce najdete velké nerezové dřezy jednokomorové a dvoukomorové. Samozřejmě mohou zůstat vyrobeny ve všech dostupných variantách oceli podle vašeho přání. Velkokapacitní dřezy mají objem až do 240 litrů. Můžete vybrat ze všech možných velikostí, obvykle mezi 700-1600 mm délky, 600 mm nebo 700 mm šířky, zatímco hloubka dřezu je 300 mm nebo 400 mm. Výška mycích van je stejná jako u stolů, standardně 850 mm. Vaši mycí vanu vám vyrobíme podle vašich požadavků i s atypickými rozměry. Do vany je možné na vaše přání nainstalovat i drtič odpadu. Celá konstrukce je velmi stabilní, nohy vany jsou montované pomocí šroubů nebo jsou svařované. Vnitřní hrany dřezu můžou být obdélníkové nebo pro větší hygienu půlkulaté, všechno podle vašeho přání.

Je třeba zmínit, že nerezové mycí vany se od obyčejných dřezů nebo umyvadel odlišují nejen rozměrem, ale i způsobem provedení. Mycí vany se vždycky svařuje, zatímco dřezy lisuje. Komory mycích van mohou mít libovolné rozměry, dřezy mají rozměry standardní.

Kategorie Nerezové mycí vany – výroba na míru | Gastromania.cz poskytuje široký výběr nerezových mycích van a kuchyňských dřezů. Vyrábíme na míru podle potřeb zákazníka z jakéhokoli druhu nerezové oceli a v jakékoli konfiguraci. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme restaurace, hotely, jídelny, školy, školky, cukrárny,řeznictví a masny veškerým gastronomickým a jiným potřebným příslušenstvím.