Všechny kategorie v sekci Regály do kuchyňě a skladu

Každá kuchyně potřebuje prostor pro skladování potravin či kuchyňského příslušenství. Kuchyňské vybavení by mělo nejen splňovat bezpečnostní standardy, ale také poskytovat zaměstnancům pohodlí. Správně uspořádaný kuchyňský prostor má významný dopad na výkonnost v kuchyni, což se promítá do kratší čekací doby na pokrmy. Chcete-li zlepšit práci vašeho gastronomického zařízení, restaurace nebo baru, pořiďte si spolehlivé gastronomické regály do kuchyně či skladu.

číst dál >

Regály do kuchyně – pohodlí, do kterého je výhodné investovat

V dobře uspořádané kuchyni má každý prvek trvalé místo; pouze tímto způsobem se vyhnete nepořádku, který nejen narušuje práci, ale také Vám brání udržovat čistotu v kuchyni. Neriskujte, že zaměstnanci začnou improvizovat a organizovat věci zmateně každý podle sebe, radši investujte do nerezových zásobovacích regálů do kuchyně. Je to jeden z nejdůležitějších prvků vybavení kuchyně, bez ohledu na to, zda provozujete malou restauraci nebo velké gastronomické prostory. Regály dostupné v naší nabídce jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli se sníženou tepelnou roztažností. Při výrobě bylo použito nejlepší nerezové oceli, což znamená, že police jsou odolné vůči poškození i teplotě. Odolnost proti korozi navíc zajišťuje dlouhodobé používání. Stabilní konstrukce zajišťuje bezpečnost při používání.

Prostorné úložné regály do skladu pro gastronomii – využijte prostor

Investice do regálů do skladu pro gastronomii má především poskytnout zaměstnancům prostor, kde je možné pohodlně a funkčně uspořádat nádobí, doplňky nebo potraviny. Regály dostupné v naší nabídce jsou velmi praktické – celá konstrukce byla navržena tak, aby byla zachována maximální funkčnost při relativně malých rozměrech. Snažíme se plnit potřeby všech zákazníků, kteří hledají řešení pro více či méně prostorné místnosti. Naše skladovací regály jsou k dispozici v mnoha velikostech, s plnými nebo roštovými policemi. Máme také speciální police pro skladování vína. Regály jsou Vám posílány rozložené, což výrazně usnadňuje transport.

Vysoce kvalitní regály do kuchyně pro gastronomii

Klademe velký důraz na konstrukci a povrchovou úpravu našich regálů, což z nich činí spolehlivý výběr pro každou kuchyni. Tloušťka polic v regálech zajišťuje bezpečné a pohodlné skladování. Použití nerezové oceli také umožňuje skladovat vlhké produkty a potraviny. Pokud hledáte kuchyňské vybavení, které lze snadno udržovat v čistotě, jsou vysoce kvalitní regály do kuchyně pro gastronomii tou nejlepší volbou. Díky regálům různých velikostí v naší nabídce můžete vybavit i neobvykle stavěnou kuchyň. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou týkající se regálů pro gastronomii.