Všechny kategorie v sekci Mrazící truhly, mrazáky

Profesionální cateringové mrazáky

Cateringové mrazáky jsou inovativní zařízení, která budou použita v každé profesionální kuchyni. Mrazáky pro gastronomii jsou ideální pro restaurace, bary, kluby, cateringové společnosti, hotelové kuchyně, pekárny nebo cukrárny a další stravovací zařízení. Cateringové mrazáky umožňují bezpečné skladování potravinářských výrobků, které uchovávají po rozmrazení jeho chuť a nutriční hodnoty. To je skvělé řešení pro místa, kde se připravuje velké množství jídla. Zařízení budou fungovat dobře jak v případě výrobků zakoupených “na skladě”, tak v polotovarech (polévky nebo pizzu), stejně jako pokrmy z jednoho hrnce. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

číst dál >

Mrazáky pro gastronomii

Mrazáky pro gastronomii, které jsou v sortimentu internetového obchodu gastromania.cz, jsou k dispozici v mnoha variantách, takže každý najde perfektní produkt pro sebe, který splní všechna jeho očekávání. Nabízíme mimo jiné: truhlicové mrazničky, barové mrazničky, miniledničky na nápoje, mini mrazničky, zásuvkové mrazničky, chladicí vitríny, chladicí rošty a další spotřebiče a příslušenství. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují nejvyšší trvanlivostí a odolností. Patří mezi ně: nerezavějící ocel, hliník, lakovaná ocel, plast, sklo, ABS nebo ocel.

Cateringové mrazáky v gastromania.cz!

Zveme vás, abyste se seznámili se sortimentem gastromania.cz, který zahrnuje nejen profesionální gastronomické mrazáky, ale i další spotřebiče, doplňky a kuchyňské pomůcky. Naši specialisté pracují od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a během této doby čekají na vaše telefonáty a e-maily! Odpoví na obtěžující otázky, rozptýlí všechny pochybnosti a navrhnou nejlepší řešení! Doporučujeme vám kontaktovat přímo tým gastromania.cz!