Profesionální stolní ohřívače – podívejte se na nabídku obchodu Gastromania.cz

Kvalitní stolní ohřívače které jsou dostupné v internetovém obchodě Gastromania.cz jsou charakteristické špičkovým provedením mezi jinými díky využití pevných a odolných materiálů. Budou skvělé fungovat podávání pokrmů formou snídaňového a bufetového stolu. Jejich výhody využívají restaurace, hotely, cateringové společnosti, rauty a příležitostní akce.

Profesjonální stolní ohřívače jsou k dispozici v různých variantách, jako jsou například cateringové konvice, ohřívače tekutin a samovary, ohřívače vína, stolní ohřívače svíček a ohřívače potravin. V našem obchodě můžete zakoupit topná tělesa pro stolní ohřívače, jakož i palivo a příslušenství pro ohřívače.

číst dál >

Stolní ohřívače – které modely zvolit?

Stolní ohřívače, které najdete v obchodě*Gastromania.cz*, můžete koupit v několika velikostech. Existují tři typy: elektrické, palivové nebo vyžadující použití svíčky. Materiály používané k výrobě našich produktů jsou robustní, odolné vůči vnějším vlivům a velmi trvanlivé. V našem sortimentu najdete mimo jiné stolní ohřívače z polypropylenu, chromované oceli, lakované oceli, plastu, skla, porcelánu a keramiky. Stolní ohřívače se dodávají v mnoha barvách, například v šedé, bílé, modré, černé, zlaté, inoxové nebo červené.

Kvalitní stolní ohřívače pro gastronomií

Stolní ohřívače lze zakoupit v různých velikostech, což usnadňuje jejich sladění s místem umístění, stejně jako s ostatními dekorativními prvky a nádobím. Naše výrobky mají maximální délku 75 cm, šířku 54 cm, výšku 58 cm, průměr 59 cm a maximální objem 465 l. Stolní ohřívače a příslušenství k těmto výrobkům (například ohřívací gel, palivo do ohřívače nebo elektrický ohřívač) nejsou jedinými produkty, které obchod Gastromania.cz nabízí. Doporučujeme vám prohlédnout si celou naši nabídku!