Všechny kategorie v sekci Nádoby na zmrzlinu

Nerezové nádoby na zmrzlinu

Kopečková zmrzlina vyžaduje při své výrobě, zamražení a hlavně při prodeji speciální nerezové nádoby. Gastronádoby určené pro zmrzlinu mají standardní rozměry a umožňují tak jednotlivé várky zmrzliny přenášet mezi výrobnou, mrazákem a prodejním pultem.

Nádoby na zmrzlinu jsou precizně vyrobeny z nerezového plechu, díky čemuž se nepoškodí při prodeji zmrzliny kopečkovacími kleštěmi a umožňují kultivovaný a hygienický provoz každé prodejny. Pro uchování zmrzliny i včetně povrchového zdobení v mrazáku jsou nádoby na zmrzlinu dodávány s průhledným akrylátovým poklopem.

číst dál >

Různé nádoby na zmrzlinu

Nádoby pro uchovávání zmrzliny jsou zcela základní vybavení každé zmrzlinárny, kavárny, cukrárny a dalších gastronomických provozoven. Profesionální nádoby na zmrzlinu jsou většinou vyrobené z nerezové oceli, která je odolná vůči mechanické zátěži, promáčknutí a dlouhodobě nízké teplotě. Dostupné jsou také polykarbonátové nádoby, které nezadržují pachy, chutě ani vlhkost. Svým využitím a technickými parametry jsou podobné těm ocelovým, jsou však o něco lehčí.