Jaké příslušenství pro leštičky je k dispozici v našem internetovém obchodě Gastromania.cz?

V této kategorii výrobků jsme pro naše zákazníky připravili inovativní příslušenství pro leštičky, které lze použít v každém profesionálním gastronomickém zařízení. Jedná se o výrobky z odolných materiálů, díky nimž budou stroje na leštění skla a příborů pracovat efektivněji – bez zbytečných přerušení a poruch. V našem internetovém obchodě Gastromania.cz najdete: lešticí kartáče BARTSCHER, lešticí granule BARTSCHER, hotové sady 5 lešticích kartáčů BARTSCHER, sady předních koleček pro volně stojící balicí stroje SAMMIC a 3 kg kukuřičných granulí pro leštičky příborů BARTSCHER.

číst dál >

Proč je dobré pravidelně vyměňovat příslušenství leštících strojů?

Příslušenství pro leštičky se stejně jako jiné předměty pro gastronomii intenzivním používáním časem zhoršuje. U strojů na leštění skla a příborů je výměna jednotlivých součástí obzvláště důležitá, protože jinak sklo nebude vypadat dokonale a po celém povrchu mohou zůstat nevzhledné šmouhy. V naší nabídce najdete leštící kartáče v sadách – což vám ušetří značné množství peněz – i jednotlivé kusy; výběr závisí na individuálních potřebách každého zákazníka. Naše leštící kartáče BARTSCHER jsou vyrobeny z mikrovlákna, které nezanechává stopy ani chloupky na povrchu skla. Investice do těchto produktů je tím nejlepším řešením!

Příslušenství pro leštičky pro profesionální catering

Rádi bychom vás pozvali, abyste si prohlédli celý náš sortiment, který zahrnuje nejen příslušenství pro leštičky, ale také další gastronomické vybavení, nábytek a pomůcky. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat přímo a přejeme vám úspěšný nákup!