Police nástěnné trojité pro profesionální gastronomii

V této produktové kategorii jsme připravili pro naše zákazníky police nástěnné trojité, které najdou uplatnění v každém gastronomickém zařízené. Jedná se o spolehlivý nábytek, který nabízí životnost a odolnost na léta. K jejich výrobě byla použita mimo jiné nerezová ocel (druh: 1.4509 a AISI 430), která má vysoké anti korozní vlastnosti. To znamená, že je odolná vůči vodě, vysoké a nízké teplotě a dalším ničivým vnějším vlivům. Neotřesitelná jsou jí i mechanická poškození – nárazy.

Police nástěnné trojité, které nabízíme, jsou k dostání v mnoha zajímavých variantách, což umožňuje dokonalé ladění nábytku s konstantním prostorem. Pokud v našem sortimentu nemáte police ve velikosti, která vás zajímá, tak nás prosím kontaktujte − najdete nejlepší řešení!

číst dál >

Police nástěnné trojité – produkty pro náročné

Pokud mají majitelé, nebo uživatelé profesionálních kuchyní (jako jsou školní kuchyně, nebo jídelny) velké potřeby v souvislosti se skladováním, nebo umístěním značného počtu nádob na koření, nebo jiné předměty, může být zajištění nástěnných polic nejlepším možným řešením, které zajistí pohodlí a bezpečnost práce. Podle potřeby se může jednat o nástěnné police trojité s poměrně malou délkou. 60 cm, stejně jako dlouhé až 1,6 m – řešení průběžné, stabilní a odolné, založené na pevných upevňovacích profilech ke zdi.

Velkou výhodou polic, které našim zákazníkům nabízíme, je rychlá a jednoduchá montáž, která skutečně probíhá bezproblémově. Často police nástěnné trojité se montuje pomocí profilových podpěr, což je trvalé a bezpečné řešení. Výšku polic lze navíc nastavit, takže je přizpůsobujeme svým potřebám. Nábytek je snadno udržovatelný a odolný vůči chemickým vlivům.

Odolné a trvalé police nástěnné trojité

V našem internetovém obchodě Gastromania.cz police nástěnné trojité jsou to vybraní pomocníci, kteří jistě naplní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. V případě otázek a pochybností prosím kontaktujte se s naším týmem – s radostí Vám pomůžeme. Pracujeme od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Přejeme úspěšný nákup!