Výstavní vitríny pro gastornomii v bohatém sortimentu Gastromania.cz

Expoziční vitríny pro gastronomii jsou inovativní zařízení, která umožňují vystavovat hotová jídla, sladké i slané pečivo a další potravinářské výrobky. Jistě najdou uplatnění v každém gastronomickém zařízení: v restauracích, barech, jídelnách, bufetech, hotelech, cukrárnách, kavárnách a pekárnách. Vystihuje je multifunkčnost, neboť produkty a pokrmy v nich prezentované jsou udržovány ve správné teplotě, díky čemuž si zachovávají svou chuť a nutriční hodnoty. Nabízíme výstavní vitríny pro gastronomii v mnoha zajímavých variantách, proto jsme přesvědčeni, že každý z Vás pro sebe najde ten správný model!

Co je třeba zvážit při výběru výstavních vitrín pro vaši gastronomickou provozovnu?

V první řadě byste se měli zaměřit na jejich využití. V našem obchodě jsou dostupné produkty, které jsou vhodné pro vystavení různých potravinářských výrobků. Mezi nejoblíbenější z nich patří vitríny na cukrovinky, vitríny na zmrzlinu, chladničky na nápoje, vyhřívací vitríny, neutrální vitríny a chladicí stojany. Nabízíme také doplňky k vitrínám (např. police na podnosy nebo police do vitrín), které jsou vyrobeny z odolných a trvalých materiálů, díky čemuž jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Při nákupu vitrín pro expozici se také vyplatí zvážit celkový výkon zařízení, počet polic a dveří a také velikost vybavení.

číst dál >

Výstavní vitríny pro gastronomii – podívejte se, co jsme pro naše klienty připravili!

Srdečně Vás zveme k seznámení s naším sortimentem! Zaručujeme, že Vás potěší nejen naše výstavní vitríny pro gastronomii, ale i další zařízení, přístroje, nábytek a doplňky, které jsme pro naše zákazníky připravili. Kdyby se objevily jakékoliv dotazy nebo obavy, neváhejte se obrátit přímo na náš tým. Rádi navrhneme nejlepší řešení. Vaše nákupy nás baví!