Profesionální barové rohože, barmanské desky a podložky

Barové rohože jsou nezbytnou součástí každé hospody, baru, diskotéky, restaurace nebo jakéhokoliv místa, kde se v komerčním měřítku prodávají alkoholické a nealkoholické nápoje. Výrobky jsou obvykle vyrobeny z pryže nebo plastu, ale najdeme i tyčové rohože z polyethylenu, polypropylenu, pryže a PVC. Výrobky dokonale přilnou k desce a nepohybují se, takže sušení skleněného nádobí je zcela bezpečné. Jsou také ideální pro každodenní práci, protože barmani na nich mohou přímo připravovat nápoje pro hosty stravovacího zařízení.

číst dál >

Barové rohože, podložky a odkapávací desky

Barové rohože, které najdete v sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz, jsou k dispozici v mnoha variantách. Nabízíme výrobky různých velikostí a tvarů, aby si každý z našich zákazníků mohl vybavit své prostory dokonalým příslušenstvím. Pokud v naší nabídce nenajdete položku, o kterou máte zájem, kontaktujte nás přímo. Rádi pro vás najdeme ideální řešení!

Velkou výhodou barových rohoží je, že se velmi snadno udržují v čistotě. Lze je mýt v myčkách určených pro sklo, které celý povrch umyjí párou. Výrobky velmi rychle schnou, takže jsou po umytí ihned připraveny k použití. Všechny naše barové rohože splňují hygienické normy HACCP, takže mohou přijít do přímého kontaktu s potravinami a potravinářskými výrobky.

Rabustní barové rohože v sortimentu Gastromania.cz

Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku, která zahrnuje nejen barové rohože, barové podložky a odkapávací desky, ale také další špičkové vybavení, příslušenství a pomůcky pro profesionální gastronomii. Zaručujeme, že kvalita našich výrobků uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V případě jakýchkoliv dotazů nebo pochybností se obraťte na náš tým. Můžete nás kontaktovat od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Přejeme vám úspěšné nakupování!