Funkční a estetické barové dávkovače

Profesionální barmanské automaty jsou nezbytným vybavením každého baru v moderní gastronomii. Jsou nenahraditelným nástrojem, který šetří práci barmanům a číšníkům, kteří chtějí připravovat originální pokrmy, nápoje a drinky. Jsou ideální pro přesné dávkování všech tekutých přísad, jako jsou sladké a suché omáčky, koncentrované ovocné šťávy a sirupy, a pro rychlou přípravu alkoholických a ovocných koktejlů. Dávkovače alkoholu umožňují přesně odměřit správnou dávku vybraných lihovin potřebnou k dosažení dokonalého poměru a vytvoření i těch nejnáročnějších chuťových kompozic.

Díky estetickému designu a použití vysoce kvalitního plastu odolného proti poškození jsou tyto barmanské zásobníky elegantní, odolné, lehké a velmi praktické. Díky jejich nízké hmotnosti je jejich používání pohodlné a snadné i při plném naplnění.

číst dál >

Jaké barmanské dávkovače jsou k dispozici v našem sortimentu?

V nabídce našeho internetového obchodu Gastormania.cz najdete barmanské dávkovače, které jsou vyrobeny z vynikajících materiálů. Výrobky jsou k dispozici v mnoha zajímavých variantách, takže najde ideální model pro sebe. Jednotlivé barmanské dávkovače se liší použitými surovinami (např. polyethylen, sklo, polypropylen nebo plast), barvou (např. bílá, oranžová, zelená, červená, žlutá, hnědá nebo modrá), délkou (až 60 mm), šířkou (až 50 mm), výškou (od 35 do 350 mm), průměrem (od 80 do 125 mm) a objemem (až 2 l).

Nabízíme jak jednotlivé barmanské dávkovače, tak hotové sady, které obsahují výrobky různých velikostí. Řada zahrnuje také hořké láhve s nalévacím zařízením, které umožňují přesné přidávání hořkých látek do připravovaných koktejlů a nápojů. Všechny barmanské dávkovače, které můžeme našim zákazníkům nabídnout, jsou vybaveny víčkem a nalévací lahví. Jedná se o výrobky, které se snadno udržují v čistotě, což znamená každodenní efektivitu.

K čemu slouží barové dávkovače?

V profesionálním cateringu jsou barmanské automaty velmi oblíbené především díky své funkčnosti. Kromě přesného dávkování se používají také k bezpečnému skladování tekutin, omáček a hotových nápojů. Jsou vybaveny nepropustným uzávěrem a dávkovačem se systémem vypouštění vzduchu. Výměna dávkovače na uzávěru je jednoduchá a upevnění má podobu tradičního závitu. Různě barevné špičky umožňují označit a identifikovat obsah každé nádoby. Čistota není problém – barmanské a dávkovače lze mýt v myčce nádobí.

Barmanské dávkovače v nabídce Gastromania.cz

Zveme vás, abyste si prohlédli celou nabídku, kterou jsme pro naše zákazníky připravili. Jsme přesvědčeni, že kvalita a odolnost našich výrobků uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Náš obchod nabízí nejen profesionální barmanské dávkovače, ale také další jedinečné gastronomické vybavení, stroje, nábytek a příslušenství. V případě jakýchkoli pochybností o konkrétních produktech nebo naší činnosti se obraťte přímo na tým Gastromania.cz. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a poradíme vám tím nejlepším možným způsobem. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Příjemné nakupování!