Profesionální cateringové kleště

Cateringové kleště jsou zajimavou pomůckou, která se určitě bude hodit jak v profesjonálních stravovacích zařizeních, tak v domácnostech pro každodenní vaření. Jedná se o ideální nástroje, které mají široké využití a výrazně usnadňují každodenní práci kuchařů a pomocného personálu. Cateringové kleště umožňují rychlé obracení potravin, jako je maso nebo zelenina, které se tepelně upravují – smaží. Hodí se také na odkládání salátů, těstovin, rýže a dalších sypkých produktů, stejně jako na sundávání horkých klobás, masa nebo šašliků z grilu.Cateringové kleště najdou využití také v barech, hospodách, diskotékach a v dalších zařízeních, které prodávají alkohol v komerčním měřítku, např. pro podávání ledu. V sortimentu našeho obchodu Gastromania.cz najdete profesjonální kuchynské kleště, jako.: Víceúčelové kleště, kleště na šneky, kleště na cukr, kleště na grilování, kleště na humry a mnoho, mnoho dalšího!

číst dál >

Kleště z nerezové oceli

Jednou z hlavních surovin, z nichž jsou vyráběny kleště pro gastronomii v naší nabídce, je nerezová ocel. Jedná se o materiál, který se v gastronomii používá velmi často – nejen na doplňky, ale také na nábytek a vybavení. Jeho obliba je dána především mimořádnými vlastnostmi, které nabízí. Především je to surovina odolná vůči korozi, tj. destruktivnímu působení vnějších faktorů. Jedná se hlavně o vodu, a také měnící se teploty vzduchu. Narezová ocel je odolná jak na níské teploty, tak na vysoké. To ale nejsou všechny výhodý! Kléště z nerezové oceli jsou také velmi trvanlivé a odolné vůči všem druhům mechanických poranění, ke kterým může dojít při každodenní práci v kuchyni. Investování do gastronomických klešti, které byly vyrobeny z velmi kvalitní nerezové oceli, se Vám určitě oplatí!

Kuchyňské kleště na Gastromania.cz

Všechny naše doplňky, také kuchyňské kleště, byly vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálu, které jsou pevné a odolné. Vysoké a níské teploty nejsou pro ní horzbou, dokonce aní mechanické nárazy. Patří mezi ně nerezová ocel, PVC, hliník, nylon, silikon, polykarbonát, dřevo, polyamid, chromovaná ocel nebo plast. Jestli máte zájem si koupit profesjonalní gastronomické doplňký, jako kuchyňské kleště, pak vás srdečně zveme abyste se podívali na naší nabídku! Už léta se profesjonalně věnujeme vybavením gastronomických zařízení s nezbytným vybavením, kuchyňskými doplňky a pomůcky. Naše služby využívají i individuální zákazníci, kteří hledají zajímavá řešení pro své domácí kuchyně. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav se obraťte přímo na náš tým!