Profesionální komerční odšťavňovače

Šťávy z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny jsou zdravou alternativou sladkých sycených nápojů a šťáv předstírajících, že jsou 100%. Proto se profesionální odšťavňovače stávají stále více potřebnými v různých typech barů, restaurací a dalších gastronomických prostorech.

číst dál >

Gastronomické odšťavňovače

Gastronomické odšťavňovače jsou zařízení, která Vám umožní získat velké množství šťávy v krátké době. Díky vysokým otáčkám a výkonu motoru jsou mimořádně efektivní a vynikají jak u měkkého ovoce, tak i u velmi tvrdé zeleniny. Modely se širokým otvorem umožňují odšťavňování celého ovoce nebo zeleniny, aniž by jste je museli rozřezat na menší kousky, což výrazně zjednodušuje a zrychluje splnění objednávky.

Profesionální odšťavňovače jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů určených pro styk s potravinami. Vyznačují se vysokou odolností a vysokou výkonností, díky čemuž zaručují každodenní a bezproblémové používání po dlouhou dobu.

Gastronomické odšťavňovače

Šťávy z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny jsou zdravou alternativou sladkých, sycených nápojů a šťáv, které jsou pouhou náhražkou 100% džusů. Profesionální odšťavňovače se proto stávají nepostradatelnou součástí vybavení v různých typech barů, restaurací a dalších gastronomických podniků. V naší nabídce najdete prvotřídní zařízení, která se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování, odolnou konstrukcí a pozoruhodnou účinností. Náš internetový obchod Gastromania.cz spolupracuje s nejlepšími producenty, jako jsou třeba Bartscher, Hendi, Sammic nebo Santos.

Profesionální gastronomické odšťavňovače

Gastronomický odšťavňovač je neobvyklým pomocníkem, který Vám umožní připravit lahodné, osvěžující džusy z čerstvé zeleniny a ovoce. V dnešní době stále více lidí klade velký důraz na jídlo, které konzumují, takže většina zákazníků bude určitě velmi potěšena, možností koupit si čerstvý, vitamíny nabitý nápoj. Gastronomické odšťavňovače, které jsou k dispozici v naší nabídce, mají větší kapacitu a výkon než domácí odšťavňovače, což umožňuje častější a intenzivnější používání zařízení.

Gastronomické odšťavňovače

Náš sortiment zahrnuje různé druhy gastronomických odšťavňovačů, takže si každý z Vás najde přesně ten produkt, který potřebuje. Nabízíme odšťavňovače na tvrdé ovoce a zeleninu i zařízení přizpůsobená ke zpracování měkkého ovoce a zeleniny. K dispozici jsou také odšťavňovače přizpůsobené k nepřetržitému provozu, stejně jako další inovativní zařízení, která jsou absolutní nutností v každém profesionálním gastronomickém podniku. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s nabídkou Gastromania.cz, která zahrnuje nejen profesionální odšťavňovače pro gastronomii, ale také další zařízení, přístroje a příslušenství, které Vám umožní plně vybavit každou gastronomickou provozovnu. Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti – neváhejte kontaktovat přímo náš tým!