Profesionální sklenice na pivo

V této produktové kategorii najdete pivní sklenice nejvyšší kvality, které lze použít ve všech stravovacích zařízeních. Ideální pro restaurace, bary, diskotéky a noční kluby, stejně jako hotely a cateringové společnosti. Naše výrobky jsou také určeny individuálním zákazníkům, kteří hledají neobvyklá řešení pro svou domácnost. Profesionální pivní sklenice, které jsou k dispozici v našem sortimentu, jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků!

číst dál >

Sklenice na pivo: hrnky, sklenice na stopce a sklenice

Pivní sklenice, které vám můžeme nabídnout, jsou odolné a trvanlivé hrnky, sklenice a sklenice na stopce. Díky širokému výběru produktů snadno najdete to správné nádobí, které bude dokonale ladit s ostatním nádobím. Naše výrobky jsou vyrobeny z mj.: skla, tvrzeného skla, bezolovnatého křišťálu a kopolymeru. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci z Polska i ze světa, a proto jsme přesvědčeni, že naše pivní sklenice je špičková položka!

Sklo na pivo v sortimentu Gastromania.cz

Srdečně Vás zveme k seznámení se s naší nabídkou, která zahrnuje nejen pivní sklo, ale i další přístroje, nádobí, pomůcky a doplňky pro profesionální gastronomii. Doufáme, že najdete výrobky, jejichž kvalita bude pro vás uspokojivá! Pokud v našem sortimentu není žádný konkrétní článek, kontaktujte přímo náš tým. Rádi vám pomůžeme a zkontrolujeme vaše vysněné produkty! Přejeme vám úspěšné nakupování.