Porcovače a naběračky pro profesionální gastronomii

Umění vaření není lehké, vyžaduje leta práci a úsilí, a získávání příslušných znalostí a dovedností. Naštěstí jsou na trhu produkty, které vám to usnadní a díky nimž bude každý servírovaný talíř vypadat bezvadně. Jedním z takových pomůcek jsou gastronomické porcovače a naběračky, které je možno používat jak už v profesjonálních stravovacích zařízeních, tak i v domácích kuchyních. V naší nabídce najdete široký výběr toho typu produktů, jako jsou.: naběračky na zmrzlinu, porcovče na zmrzlinu, kráječe na vajíčka, špachtle na zmrzlinu, kráječe na ovoce, kráječe na máslo. Zveme vás, abyste se podívali na naši nabídku!

číst dál >

Naběračky na zmrzlinu a pyré

Jak by mohla existovat zmrzlinárna a cukrárna bez lžíce k nakládání zmrzliny? Na tuto otázku není třeba dávat odpověd! V naší nabídce najdete profesjonální naběračky na zmrzliny v té nejlepší kvalitě. Jsou to pomůcky, díky kterým je možné připravit ideální dezerty, které budou nejen svátkem chuti, ale také potěchou pro oči našich hostů.V nabídce Gastromania.cz jsou dostupné naběračky na zmrzlinu s ruznými velikostmi průměru, aby každy z Vás našel přesně to, co potřebuje. Každý výrobek má ergonomickou rukojeť, která dokonale padne do ruky. V naším obchodě jsou dostupe také naběračky na puré, které ulehčují servovaní tohoto pokrmu.

Kraječe na máslo a vejce

V naším asortimentu najdete profesjonální kraječe na máslo, které najdou využití v každém stravovacím zařízení. Ty malé pomůcky jsou nepostradatelné při každodenní práci v kuchyni. Usnadňují krájení másla a jeho porcování na menší kusy. Jsou ideální nejen pro bufety, ale také pro restaurace, jídelny, hotely a cateringové společnosti. Veškeré příslušenství v naší nabídce je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, jako je nerezová ocel a hliník, díky čemuž je investicí na dlouhá léta. Zaručujeme, že i ti nejnáročnější zákazníci budou spokojeni s kvalitou našich výrobků a nákupem v našem internetovém obchodě Gastromania.cz!

Kraječe na jablka

Kraječe na jablka jsou také pomůcky, které stojí za zvážení a které výrazně usnadňují každodenní vaření a pečení. Jejich hlavním úkolem je krájet ovoce na menší kousky – bez použití nože. Velkou výhodou těchto přístrojů je jejich jednoduchá konstrukce, díky které se snadno čistí. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní kraječe na jablka, které byly vyrobeny z těch nejlepších materiálu a s péči o detaily, diky čemuž jsou nesmírně trvalé. Jestli jsme vas zaujali naším sortimentem, ve kterém najdete nejenom porcovače a naběračky pro profesjonalnou gastronomií, ale také další inovativní kuchyňské spotřebiče, pomůcky a příslušenství, pak vás zveme, abyste si prohlédli naši nabídku. Kdyby jste měli jakékoliv otázky, kontaktujte náš tím.