Profesionální kráječe jablek v nabídce Gastromania.cz!

Kráječe jablek jedná se o gastronomické pomůcky, které výrazně usnadní každodenní vaření a přípravu dezertů, kompotů a dalších pokrmů. Jejich hlavním úkolem je nakrájet ovoce na menší kousky – bez nutnosti nože. Velkou výhodou těchto zařízení je jejich jednoduchá konstrukce, díky které je snadno udržíte v dokonalé čistotě.

V naší nabídce naleznete kráječe jablek ve vysoké kvalitě, které byly vyrobeny z trvanlivých a odolných materiálů. Zařízení tohoto typu rychle a hladce oddělí jadřinec se semínky jablek a zároveň jej rovnoměrně naporcuje. To vše se dá zvládnout jedním pohybem. Příprava jablek na kompot, nebo na dezert tak trvá mnohem méně času, než časově náročné a méně přesné krájení nožem.

číst dál >

Kráječe jablek – funkční a velmi jednoduché zařízení do každé kuchyně

Kráječe jablek, které naleznete v naší nabídce internetového obchodu Gastromania.cz, mohou být umývány v gastronomických myčkách na nádobí. Takovéto řešení má spoustu výhod a ovlivňuje každodenní práci kuchařů a jeho pomocného personálu. K výrobě tohoto typu příslušenství se většinou používá nerezová ocel, která má antikorozní vlastnosti, a to znamená, že je odolná vůči vodě, dále pak vysokým i nízkým teplotám.

Kráječe jablek pro profesionální gastronomii

Kráječe jablek to není vše, co můžeme našim zákazníkům nabídnout! V sortimentu jsou k dispozici i další inovativní spotřebiče, příslušenství, nábytek a kuchyňské pomůcky, které jsou vyhrazeny profesionální gastronomii. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem a v případě otázek, či pochybností Vám zůstáváme k dispozici. Přejme úspěšný nákup!