Všechny kategorie v sekci Chladící nádoby, ledáky, coolery

Příslušenství pro chlazení alkoholu v sortimentu Gastromania.cz

V této produktové kategorií najdete profesjonalní příslušenství pro chlazení alkoholu, a náš sortiment zahrnuje nádobí a kontejnery pro uchování vína, šampaňského, piva a dalších lihovin v chladu. Produkty budou skvělé fungovat v restauracích, barech, hotelech, gastronomických zařízeních, ale také v domácnostech. Všechny produkty byly vyrobeny z odolných materiálů. Příslušenství pro chlazení alkoholu jsou dostupné v různých zajímavých variantách a proto jsme si jistí že každý najde něco pro sebe.

číst dál >

Příslušenství pro chlazení alkoholu

Příslušenství pro chlazení lahví jsou nezbytné v každé restaurací a hotelu. Za zmínku stojí zejména tepelně izolované nádoby, které umožňují udržovat lahve s alkoholem při správné teplotě. Víno každého druhu by mělo být před podáním správně vychlazeno aby vynikly všechny chutě a vůně. V sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz k dispozici jsou mísy na víno, chladiče na láhve, kbelíky na šampaňské, mísy na šampaňské nebo chladiče na láhve. Nabízíme také stojany a podstavce pro kbelíky na šampaňské, jejichž stabilní konstrukce zaručuje maximální bezpečnost. Mezi používané materiály patří nerezová ocel, platina, beton, hliník, PVC, měď, polykarbonát, polystyren, polypropylen, lakovaná ocel, sklo, pozinkovaná ocel, plast, pozinkovaná ocel, akryl, sklo a chromovaná ocel.

Příslušenství pro chlazení alkoholu – prohlédněte si naší nabídku

Zveme vás k seznámení se z celým sortimentem, který najdete v našem internetovém obchodě. Nabízíme nejen příslušenství pro chlazení alkoholu, ale také jiné inovativní přístroje, pomůcky a vybavení které jsou vhodné pro použití profesionály a také amatéry. l. V případě jakýchkoliv dotazů nebo obav, můžete se obrátit přímo na náš tým.