Melaminové nádobí pro profesionální gastronomii

V této kategorii výrobků jsou nejkvalitnější melaminové nádobí, které můžete použit v každém profesionálním gastronomickém zařízení. Produkty, které nabízíme, jsou k dispozici v mnoha zajímavých variantách, vzorech, tvarech a barvách, a proto jsme přesvědčeni, že si každý najde něco pro sebe. Melaminové nádobí je velmi vkusné a má zajímavý design, díky kterému bude ideální výzdobou každého stolu. Díky použití trvanlivých materiálů jsou výrobky trvanlivé a odolné vůči vnějším faktorům. Je velmi snadné je udržovat v čistotě a většinu z nich lze mýt v myčkách nádobí.

číst dál >

Jaké jsou vlastnosti melaminového nádobí?

Melaminové nádobí se vyznačuje především velmi vysokou odolností vůči různým faktorům. Melamin je typ odolného plastu, který je dodáván ve formě bezbarvé krystalické látky, takže může být bez problémů zbarven. Jedná se o zcela bezpečný materiál, který může přijít do přímého kontaktu s potravinami a potravinářskými výrobky. Je odolný vůči olejům, kyselinám, zásadám a tukům a ochranný povlak chrání před silnými nečistotami a účinky čisticích a dezinfekčních prostředků. Vyznačuje se také vysokou odolností proti rozbití a prasklinám, což je důvod, proč je investice do melaminového nádobí na léta!

Melaminové nádobí v sortimentu Gastromania.cz

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou, ve které je k dispozici melaminové nádobí nejvyšší kvality. To však není vše, protože nabízíme i další zařízení, příslušenství a gastronomické pomůcky od renomovaných a respektovaných výrobců. Spolupracujeme mj. s APS, Hendi nebo Fine Dine. Ke každému z našich klientů přistupujeme vždy individuálně, takže pokud potřebujete pomoc s výběrem správných článků – kontaktujte prosím přímo náš tým. Zodpovíme všechny vaše otázky a rozptýlíme vaše pochybnosti s potěšením! Přejeme vám úspěšné nakupování!