Profesionální gastronomické baterie s postřikovačem. Podívejte se na nabídku společnosti Gastromania.cz

Baterie s postřikovačem by měly být vyrobeny z odolných materiálů. Skvělým příkladem je nerezová ocel, která má antikorozní vlastnosti. Baterie z tohoto materiálu jsou odolné vůči nízkým i vysokým teplotám, různým chemikáliím a všem druhům mechanického poškození. Díky tomu lze gastronomické baterie snadno udržovat v čistotě, což rozhodně zlepšuje práci v kuchyni. Na webových stránkách Gastromania.cz najdete pouze výrobky z vysoce kvalitních materiálů a vyrobené s důrazem na detail.

Plniče s výlevkou – co to je a jak se používají?

Plniče s výlevkou se používají v myčkách nádobí a na pracovních místech v zázemí profesionální kuchyně. Gastronomické plniče od společnosti Monolith je vyrobena z nerezové oceli, která je odolná vůči chemikáliím a mechanickému poškození. Díky ramenu, které je neuvěřitelně flexibilní, bude mytí nádobí a kuchyňských potřeb velmi snadné. Za zmínku stojí, že výrobce Monolith zaručuje soulad výrobku s nařízením Evropského parlamentu č. 1935/2004, které se týká styku materiálů a výrobků s potravinami.

Umyvadlové baterie Elbow od uznávané a renomované značky Hendi

Společnost Hendi se vyznačuje vysokou kvalitou svých výrobků. Nabízí komplexní vybavení pro gastronomii a kuchyně po celém světě. Jednootvorové kolenové umyvadlové baterie jsou vyrobeny z nerezové oceli, která má antikorozní vlastnosti. Tento typ desky se neuvěřitelně snadno používá a hodí se téměř do každé restaurace, hotelu nebo domácí kuchyně. Otočný ventil umožňuje účinně regulovat teplotu a měnit intenzitu proudu vody. Hadice, kterými je vybaven, mají ½palcové koncovky a jejich dosah je 21,5 cm.