Vodoměry – vysoká kvalita a spolehlivost v obchodě Gastromania.cz!

Gastromania.cz je prosperující obchod s profesionálním vybavením pro gastronomii, pekařství, cukrářství a mnoha doplňky. Všechny produkty, které najdete v naší nabídce, byly vyrobeny s mimořádnou přesností a z pevných materiálů. Kromě všech druhů spotřebičů nabízíme také kuchyňské doplňky, jako jsou vodoměry. K dispozici je několik variant: vodoměr pro úpravny vody, elektronický průtokoměr, vodoměr a průtokoměr v jednom, elektronický vodoměr a vodoměr pro systém filtrace vody.

číst dál >

Vodoměry – kontrola výkonu konkrétního filtračního systému!

Vodoměr pro systém úpravy vody přesně vypočítá (na základě zadané kapacity filtru a zaznamenaného průtoku) výkonnost filtračního systému instalovaného ve stravovacích zařízeních. Vodoměr blikáním ukazuje, že filtrační vložka dochází a je třeba ji vyměnit. Je také vybavený časovačem, který po maximálně 12 měsících indikuje, kdy je třeba kazetu vyměnit. Tím zajistíte včasnou výměnu filtrační vložky. Vodoměry byly testovány nezávislými institucemi a nevykazují žádné škodlivé účinky na všechny druhy potravin.

Elektronické vodoměry

Elektronický průtokoměr vody byl vyroben s ohledem na profesionální gastronomická zařízení. Značka Redfox je známá svými výrobky, které se vyznačují velmi vysokou kvalitou a spolehlivostí. Vodoměry této společnosti vypočítávají zbývající kapacitu filtru na základě měření průtoku vody. Jejich další výhodou je, že jsou vybaveny vestavěným indikátorem výkonu. Rozsah průtoku vody je 10 až 100 litrů za hodinu. Elektronický průtokoměr pracuje v rozmezí 4 až 30 stupňů Celsia.