Nerezové vany dvoukomorové pro profesionály

Nerezové vany dvoukomorové jsou povinnou součástí vybavení každé kuchyně. Tento profesionální nábytek umožňuje pohodlné a efektivní mytí kuchyňského příslušenství (i toho s většími rozměry), také i surovin. S těmito prvky výbavy se můžeme nejčastěji setkat na zázemí kuchyních.

V naší nabídce internetového ochodu Gastromania.cz jsou dostupné nerezové vany dvoukomorové v mnoha provedeních.

číst dál >

Nerezové vany dvoukomorové – jaké varianty nabízíme?

Naše nabídka zahrnuje široký výběr dvoukomorových nerezových van, které jsou vhodné do gastronomie, potravinářský průmysl a provozovny na zpracování potravin. Vyrábíme na míru podle potřeb zákazníka z jakéhokoliv typu oceli a v jakékoliv konfiguraci. V sortimentu jsou také hotové modely, které se liší délkou (1200 až 1800 mm), šířkou (600 až 700 mm), hloubkou komory (300 až 400 mm) a typem nerezové oceli, která byla použita při výrobě (mj. 1.4509 a AISI 430). Výrobek i přes velké rozměry posíláme celý – svařený.

Nerezové vany dvoukomorové v naší nabídce Gastromania.cz

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celou nabídkou, kterou jsme připravili pro naše zákazníky. Jsme přesvědčeni, že tento výjimečně trvanlivý a odolný nábytek splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud byste měli nějaké dotazy ohledně specifikací, způsobů dopravy, nebo ke konkrétnímu produktů, tak prosím, kontaktujte náš tým přímo. Rádi poradíme nejlepší řešení a rozptýlíme veškeré pochybnosti. Pracujeme od pondělí do pátku v 8: 00 až 16: 00 a v tu dobu zůstáváme k dispozici. Přejeme úspěšný nákup!