Koše do myček nádobí a skla – vysoká kvalita za atraktivní cenu pouze na Gastromania.cz!

Koše do myček nádobí a skla v nabídce obchodu Gastromania.cz jsou vyrobeny z odolných a trvanlivých materiálů. Náš obchod tvoříme s vášní, a proto je pro nás spokojenost všech našich zákazníků tak důležitá. Koše do myček nádobí lze rozdělit na příslušenství pro talíře, sklo a příbory. Rozdělení do jednotlivých košů je důležité, protože zajišťuje, aby se sklenice a další nádobí uvnitř stroje nerozbily. K dispozici jsou také příborové koše, které jsou k dispozici v malém, středním a velkém provedení. Výběr správného koše závisí na stroji ve vašem stravovacím zařízení.

číst dál >

Koše do myček nádobí na příbory

Koše do myček nádobí na příbory se mohou ukázat jako nákup, který všem v kuchyni usnadní práci. Univerzální koš na příbory od světoznámé značky Hendi je vyroben z bílého polypropylenu nejvyšší kvality. Díky hustě perforované struktuře dna příbory při mytí nevypadávají a proudění vody a mycích prostředků je výrazně usnadněno. Robustní mřížková konstrukce znamená, že koše do myček nádobí od společnosti Hendi budou vašemu stravovacímu zařízení sloužit mnoho let. Perfektně se hodí pro většinu myček: od malých barů až po velké restaurace nebo jídelny.

Unavuje vás mytí táců? Podívejte se na koše do myček nádobí a skla!

Koše do myček nádobí a skla na mytí podnosů jsou opravdu skvělým řešením pro každou provozovnu. Díky speciálním sloupkům, které zajišťují správné rozmístění vaniček, je jisté, že budou dokonale umyté. Nejkvalitnější polypropylen, ze kterého jsou vyrobeny koše do myček nádobí a skla od společnosti Hendi, zaručuje dlouhodobé používání a odolnost proti promáčknutí, poškrábání a jinému mechanickému poškození.