Profesionální šokové zchlazovače a zmrazovače

Šokové zchlazovače a zmrazovače pro gastronomii jsou jedinečná zařízení, která nabízejí uživatelům mnoho možností a zajímavých funkcí. Hlavním úkolem šokových zchlazovaču a zmrazovaču je extrémně rychlé chlazení, stejně jako zmrazení potravin ihned po jejich přípravě. Toto řešení se velmi často používá v restauracích, barech rychlého občerstvení, stejně jako v hotelových kuchyních a dalších stravovacích zařízeních. Potraviny, které jsou uloženy v zmrazovači, si zachovávají všechny své chuťové vlastnosti a jsou zcela bezpečné pro konzumaci. Šokové zchlazovače a zmrazovače pro gastronomii jsou řešením pro ty gastronomická zařízení, které připravují velké množství potravin. Umožňují jejich bezpečné skladování a zabraňují tvorbě bakterií.

číst dál >

Šokové zchlazovače a zmrazovače pro gastronomii

V sortimentu našeho internetového obchodu gastromania.cz najdete profesionální šokové zchlazovače a zmrazovače pro gastronomii, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Ve většině případů byla použita nerezová ocel, která je surovinou často používanou ve stravovacím průmyslu. Není na tom nic divného! Nerezová ocel má antikorozní vlastnosti, tj. chrání před škodlivými účinky vnějších faktorů, jako je: voda nebo nízká a vysoká teplota. Tento materiál je také odolný vůči mechanickým zraněním: nárazům, poškrábání a pádům. Šokové zchlazovače a zmrazovače pro gastronomii, které jsou vyrobené z nerezové oceli, se opravdu snadno udržují v čistotě, což urychluje a zefektivňuje práci kuchaře a podpůrného personálu. Zaručujeme, že nákup zařízení v našem obchodě bude investicí na léta!

Šokové zchlazovače a zmrazovače v gastromania.cz!

Gastromania.cz je obchod vytvořený z vášně pro stravovací průmysl. V naší nabídce najdete nejkvalitnější vybavení, jako jsou zchlazovače a zmrazovače, ale i další stroje, příslušenství a kuchyňské pomůcky. Srdečně Vás zveme k seznámení se s celým sortimentem našeho obchodu! Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, doporučujeme vám kontaktovat přímo náš tým! Pomůžeme vám vybrat nejlepší řešení a cateringové vybavení!