Myčky a kartáče pro pivní sklo pro profesionální gastronomií

V této kategorii produktů najdete profesionální barové myčky na sklenice a pivní džbány, které se skvěle uplatní v každém gastronomickém zařízení. Nabízíme zboží v mnoha variantách, aby si každý mohl najít produkt, který splňuje všechna jeho očekávání. Je třeba mít na paměti, že čisté a lesklé sklo je nejlepší vizitkou každé hospody, baru, restaurace nebo jiného stravovacího zařízení, proto by barmani a pomocný personál měli mít vždy po ruce praktickou myčku barového skla. To je důležitý aspekt pro udržení dokonalé čistoty na baru.

číst dál >

Myčky pivního skla – jaké produkty jsou k dispozici v naší nabídce?

Náš sortiment zahrnuje inovativní produkty, které splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Profesionální barové myčky na pivní džbány a sklenice zaručují rychlé a důkladné mytí nádobí a navíc se velmi snadno a intuitivně používají. Každý model je vybaven speciálními přísavkami, které zabraňují pohybu zařízení během mytí. Myčky pivního skla jsou nepostradatelným vybavením každé provozovny, která chce dbát na potřeby svých zákazníků a hygienu pracoviště, takže investice do tohoto typu zařízení se opravdu vyplatí. Námi nabízené barové kartáče na pivní sklo jsou mimo jiné vyrobeny z plastu, hliníku, polypropylenu a nylonu. Všechny tyto materiály splňují potřebné normy a mohou přijít do přímého kontaktu s potravinami a potravinářskými výrobky.

Myčky a kartáče pro pivní sklo v sortimentu Gastromania.cz

Barové myčky na pivní džbány a sklenice nejsou vše, co můžeme našim zákazníkům nabídnout. Nabízíme také další vybavení, příslušenství a pomůcky, které vám umožní komplexně vybavit váš bar a další gastronomická zařízení. Většinu výrobků lze použít i v domácnosti. Zveme vás, abyste si prohlédli celou nabídku, a v případě jakýchkoliv dotazů obraťte se přímo na tým Gastromania.cz. Rádi rozptýlíme vaše pochybnosti a navrhneme nejlepší možná řešení. Užijte si nakupování!