Chladicí nástavce s krytem v sortimentu Gastromania.cz

Chladicí nástavce s víkem jsou vysoce kvalitní chladicí zařízení, která najdeme nejčastěji v pizzeriích, sendvičových barech, jídelnách, fast foodech a dalších profesionálních restauracích. Námi nabízené zařízení jsou vyrobeny z odolných a trvalých materiálů, proto je jejich nákup investicí na mnoho let. Snadno použitelné víko umožňuje rychlé zabezpečení potravin nacházejících se v GN nádobách proti všem druhům kontaminace. Díky tomu zůstanou potraviny déle čerstvé, křupavé a plné chuti.

číst dál >

Vyberte si osvědčené chladicí nástavce s víkem!

Investice do chladicích nástavců s víkem je skvělý nápad. Většina z dostupných modelů je vyrobena z nerezové oceli, která má antikorozní vlastnosti, díky čemuž je odolná vůči vlivům vody, vysokým i nízkým teplotám, ale i mechanickému poškození, nárazům a jinému poškození. Materiál se velmi snadno čistí, což výrazně zlepšuje každodenní práci kuchařů a pomocného personálu. V závislosti na zvoleném modelu si můžete vybrat nástavec se 4 nebo dokonce 12 GN nádobami! Výrobky jsou vhodné pro nádoby GN o rozměrech 1/3 (325 × 175 mm) a GN 1/4 (265 × 162 mm). Většina modelů je navíc vybavena chladicí jednotkou, která zajišťuje zachování chuti a nutričních hodnot potravin.

Proč se vyplatí kupovat chladicí nástavce s víkem v našem internetovém obchodě?

Především s ohledem na fakt, že v gastronomické branži působíme již řadu let a dokonale ji známe. Rádi Vám poradíme ta nejlepší řešení, která budou fungovat ve Vaší gastronomické provozovně. Nabízíme konkurenceschopné ceny, profesionální, přátelský servis a expresní dopravu. Náš obchod nabízí nejen chladicí nástavce s víkem, ale i další zařízení, doplňky, příslušenství a vychytávky pro gastronomii. Srdečně Vás zveme k seznámení s celým sortimentem a přejeme úspěšné nakupování!