Všechny kategorie v sekci Zmrzlinářská výroba

Výroba zmrzliny – zveme vás, abyste se seznámili se sortimentem Gastromania.cz!

V této kategorii najdete profesionální stroje na výrobu zmrzliny, jogurtu a smetany. Gastromania.pl zahrnuje širokou škálu profesionálních strojů a zařízení pro pasterizaci a výrobu zmrzliny, koktejlů, jogurtů a šlehačky. Navrhujeme a vybavujeme cukrárny, kavárny, zmrzlinárny, restaurace a další gastronomická místa. Zmrzlina je jedinečná pochoutka, která je účinným způsobem, jak ochladit tělo – zejména v horkých letních dnech. V našem sortimentu najdete unikátní zmrzlinářské automaty a další zajímavá gastronomická zařízení, jako jsou pasterizátory, emulgátory na zmrzlinu nebo župiny – chladiče na nápoje.

číst dál >

Stroje na zmrzlinu

Všechny naše výrobky, včetně strojů na zmrzlinu, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které se vyznačují mimořádnou pevností a trvanlivostí – a to i při intenzivním používání. Naše stroje na zmrzlinu jsou vyrobeny z mj. vysoce kvalitní nerezové oceli, což je mimořádně praktický materiál a velmi často se používá v gastronomii. Nerezová ocel je odolná vůči korozi, tj. škodlivým účinkům vnějších faktorů, jako je voda, vlhkost nebo vysoká a nízká teplota. Tento materiál je také odolný vůči poškození a mechanickým zraněním, jako jsou otřesy nebo nárazy. Co víc, je to skvělá surovina, která se velmi snadno udržuje v čistotě, díky čemuž je práce kuchaře a podpůrného personálu rychlejší a efektivnější.

Profesionální výroba zmrzliny

Stroje na výrobu zmrzliny jsou nenahraditelné gadgety, které vám umožní rychle a efektivně připravit lahodnou a osvěžující zmrzlinu. V naší nabídce najdete profesionální zařízení od známých a populárních výrobců, jako jsou: STALGAST nebo TELME. Pokud máte zájem o koupi multifunkčního zmrzlinářského stroje, zveme vás, abyste se seznámili s naším sortimentem! Gastromania.cz je místo, které tvoří lidé zamilovaní do gastronomie. Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti – kontaktujte nás přímo!