Vyhřívané tašky na pizzu

Naše nabídka zahrnuje vyhřívané tašky na pizzu, které jsou skvělou alternativou ke klasickým taškám bez vyhřívání. Naše termotašky jsou vybavené speciálními ohřívacími podložkami, které udržují stálou teplotu uvnitř tašky. Brašnu lze napájet z cigaretového zapalovače v autě nebo ze síťového adaptéru. Investice do tohoto typu tašky zajistí, že přepravované potraviny budou vždy doručené při správné teplotě.

číst dál >

Vyhřívané tašky na pizzu pro profesionální catering

Vyhřívané tašky na pizzu z nabídky našeho internetového obchodu Gastromania.cz jsou vyrobeny z odolných materiálů s dlouhou životností – polyesteru a nylonu. Tyto materiály se vyznačují vysokou pevností a odolností vůči různým poškozením. Velmi rychle schnou, což je rozhodně výhodné.

Vyhřívané tašky na pizzu – jaké zboží nabízíme?

Vyhřívané tašky na pizzu jsou k dispozici v různých velikostech. Nabízíme menší modely, které umožňují přepravu 2 pizz, či větší – pojmou až 8 krabic. Některé z nich jsou navíc vybavené speciální rámovou výztuží, která zajišťuje stabilitu konstrukce tašky. Všechny výrobky jsou odolné vůči oděrům. Praktickým prvkem je průhledná kapsa na každé tašce, kam lze bezpečně uložit účtenky.

Vyhřívané tašky na pizzu

Zveme Vás, abyste si prohlédli celý náš sortiment, který zahrnuje nejen vyhřívané tašky na pizzu, ale i další vybavení, příslušenství a pomůcky pro profesionální gastronomii. Máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy, obraťte se přímo na tým Gastromania.cz. Rádi Vám poradíme s výběrem! Příjemný nákup!