Mezi výrobky zařazenými v oddělení ostatní potravinářské stroje naleznete vakuové baličky, gastronomické váhy, sterilizátory, kuchyňské teploměry, řeznické špalky a odpuzovače, hubiče hmyzu.

číst dál >

Vakuové baličky

Profesionální vakuovačky na potraviny z nabídky Gastromania.CZ jsou určené pro vakuové balení různých potravin nebo nezpracovaných surovin – zeleniny, masa, uzeniny, ryb, kávy a dalších. Profesionalní vakuovací stroje pomáhají udržet pořádek při skladování surovin, potravin v každé profesionální kuchyni, restauraci, masokombinátě, gastroprovoze a velkokapacitní kuchyni. Vakuované potraviny vydrží oproti potravinám uchovávaným za přítomnosti kyslíku alespoň tři krát déle. K nabízeným vakuovačkám dodáváme i nutný balicí sortiment: sáčky pro vakuové balení, řezačky fólií, svářečky fólií. V nabídce máme také sady pro vakuové balení potravin přímo v gastronádobách standardu GN.

Váhy pro gastronomické provozy

V nabídce Gastromania.CZ naleznete i profesionální váhy pro gastronomické provozy. V e-shopu máme váhy obchodní, průmyslové, digitální, skladové, můstkové váhy a taky gastro váhy.

Kuchyňské teploměry

Samozřejmě jsme nezapomněli i na kuchyňské neboli potravinářské teploměry – najdete zde gastro teploměry k udírnám, do grilu, teploměry na maso, na pečení, a také velmi praktické vpichovací teploměry. A aby toho nebylo málo, v nabídce jsou i kuchyňské minutky, stopky a časovače.

Špalky a masodesky

V profesionalní přípravně masa, zeleniny a ostatních surovin v profi kuchyni jsou velmi užitečné masodesky, krájecí desky. Nabízíme taky řeznické špalky, určené nejen pro gastro provozy, ale jistě i pro masokombináty nebo řeznictví. Pro naše zákazníky máme připravené špalky dřevěné a plastové, ve verzi s podstavcem nebo bez podstavce.