Všechny kategorie v sekci Lapače a odpuzovače hmyzu

Insekticidní lampa – nepostradatelná v každé gastronomické provozovně

Insekticidní lampy jsou užitečná zařízení, která se často používají v potravinářském průmyslu. Jsou vhodné pro restaurace, bary, jídelny, obchody s potravinami a supermarkety. Sortiment našeho obchodu nabízí rovněž výrobky pro jednotlivé zákazníky. Naše nabídka zahrnuje inovativní insekticidní lampy, specializované žárovky pro insekticidní lampy a další užitečné příslušenství, jakým jsou fólie a lepící pásky.

číst dál >

Insekticidní lampy – proč je kupovat?

Nepochybně se vyplatí vybavit Vaši provozovnu nebo obchod profesionálními insekticidními lampami, které se rychle a účinně vypořádají s nežádoucím hmyzem. Insekticidní lampy jsou účinné a energeticky úsporné. Hmyz je do jeho vnitřku přitahován speciálním systémem UV zářivek. V sortimentu našeho obchodu najdete tyto lampy s různým výkonem.

Insekticidní lampy v sortimentu Gastromania.cz

Gastromania.cz je prosperující internetový obchod, který nabízí nejkvalitnější gastronomické vybavení, příslušenství a pomůcky. Naše výrobky jsou určeny jak profesionálům, tak jednotlivým zákazníkům. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci, jakými jsou Stalgast, Bartscher, Hendi nebo Redfox, kteří jsou lídry na trhu! Máte-li jakékoli dotazy, pochybnosti nebo chcete zakoupit profesionální insekticidní lampy, neváhejte kontaktovat náš tým!