Výstavní chladící nástavby se sklem v nabídcew ofercie Gastromania.pl

Výstavní chladící nástavby se sklem jedná se o multifunkční zařízení, které se skvěle osvědčí v barech, jídelnách, v restauracích a dalších gastronomických zařízeních, kde je expozice jídel, či polotovarů, z nichž se jídla připravují. Největší výhodou nástavby není jen samotná expozice, ale také to, že jsou uskladněné suroviny udržovány ve vhodných podmínkách. Ovlivňuje to jejich chuť i výživové hodnoty.

číst dál >

Na co se zaměřit před zakoupením výstavní chladící nástavby e sklem?

Je tu několik důležitých parametrů, které je třeba vzít v úvahu, než si pořídíte odpovídající nástavbu. První jsou samozřejmě rozměry (délka, šířka, výška), abyste měli jistotu, že zakoupený model bude odpovídat Vašim prostorovým možnostem. Vyplatí se také zjistit, z jakých materiálů bylo konkrétní zařízení vyrobeno. Nejoblíbenější je samozřejmě nerezová ocel, která má antikorozní vlastnosti. Důležitý je také celkový výkon zařízení, minimální teplota, maximální teplota a množství a velikost nádob GN.

Výstavní chladící nástavba se sklem – shlédněte naší nabídku!

Shlédněte naší širokou nabídku na Gastromania.cz. Jsme si jistí, že námi nabízené výstavní chladící nástavby se sklem splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud však máte nějaké otázky, nebo pochybnosti, tak Vás nabádáme ke kontaktu s naším týmem. Rádi podpoříme nejlepší řešení! Přejeme úspěšný nákup!