Všechny kategorie v sekci Pizza pece čtyřpatrové

Čtyřkomorové pece pro pizzerie a další stravovací zařízení

Čtyřkomorové pece na pizzu* lze použít nejen v podnicích specializovaných na pizzu, ale také v jiných restauracích, barech, kavárnách nebo hotelech, a dokonce na čerpacích stanicích. Jsou vhodné pro pečení pizzy a dalších pokrmů. V závislosti na individuálních preferencích má každý z našich zákazníků možnost zakoupit elektrickou nebo plynovou čtyřkomorovou pec.

číst dál >

Jaké čtyřkomorové pece na pizzu nabízíme?

Nabízíme čtyřkomorové pece na pizzu vyrobené nejlepšími výrobci uznávanými po celém světě. Spolupracujeme mimo jiné se společností PIZZA MASTER, která vyrábí špičkové spotřebiče různých výkonů a parametrů. Čtyřkomorové pece na pizzu této značky najdou uplatnění v provozovnách s různorodou poptávkou.

Čtyřkomorové pece na pizzu z řady Gastromania.cz

Zveme Vás k prohlédnutí celé nabídky, kterou jsme připravili. Řada zahrnuje čtyřkomorové pece na pizzu, které umožňují připravit až 32 pizz najednou. V nabídce najdete rovněž menší modely. Tyto pece jsou vyrobeny z odolných materiálů s dlouhou životností, mezi jinými z nerezové oceli, která má antikorozní vlastnosti. Pokud máte jakékoli dotazy nebo pochybnosti týkající se našeho sortimentu, obraťte se přímo na náš tým. Přejeme Vám úspěšný nákup!