Truhlicové ledničky a chladničky pro profesionální gastronomii

Ledničky a truhlové chladničky jsou zařízení, která nabízejí chlazení v profesionální kvalitě. Všechny modely, které jsou dostupné v sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz, jsou určeny k dlouhodobému používání, proto je jejich nákup investicí na mnoho let. Naše výrobky se vyznačují především těsným uzávěrem, který nejenže udržuje skladované věci ve správné teplotě, ale také omezuje přístup teplého vzduchu do vnitřku ledniček, což ve svém důsledku generuje výraznou úsporu peněz. Teplota v každém zařízení je regulovatelná, takže si ji snadno přizpůsobíte svým potřebám a uloženým potravinám.

číst dál >

Ledničky a truhlové chladničky v sortimentu Gastromania.cz

Vzhledem k tomu, že každá *truhlicová chladnička a lednice * je vyrobena z trvalých a odolných materiálů (včetně lakované oceli, skla a hliníku), jde o spolehlivé zařízení, které jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Skvěle se hodí mimo jiné k přechovávání nápojů a umožňuje atraktivní vystavení. Dostupné modely jsou odolné vůči vnějším faktorům i mechanickému poškození a úrazům. Je velmi snadné je udržovat v dokonalé čistotě, což výrazně zlepšuje práci kuchařů a pomocného personálu.

Proč se vyplatí nakupovat truhlicové ledničky a chladničky v našem obchodě?

V první řadě proto, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně a rádi poradíme ta nejlepší řešení šitá na míru potřebám konkrétního gastronomického zařízení. Nabízíme nejen truhlicové lednice a chladničky a další chladicí zařízení, ale i další spotřebiče, stroje, příslušenství a vychytávky pro profesionální gastronomii. Srdečně Vás zveme k seznámení s celou nabídkou a přejeme úspěšné nakupování!