K čemu se používají poloautomatické změkčovače vody?

Poloautomatické změkčovače vody jsou profesionální zařízení, která najdou uplatnění v každém stravovacím zařízení. Ve většině měst v Polsku je problém s tvrdou vodou, která nejenže chutná mnohem hůře, ale také způsobuje usazování vodního kamene, který se pak usazuje v elektronických zařízeních, jako jsou rychlovarné konvice nebo kávovary. Pomocí těchto nenápadných zařízení můžete ovlivnit kvalitu vody, která se používá k vaření ve vašich stravovacích zařízeních. V této kategorii výrobků jsme připravili poloautomatické změkčovače vody, které lze zakoupit v mnoha variantách.

číst dál >

Jaké jsou vlastnosti změkčovačů vody – poloautomatických z naší nabídky?

Především se jedná o odolná zařízení s dlouhou životností, která vám jistě budou sloužit mnoho let a splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Jak jsme již zmínili, pravidelné používání změkčovačů vody prodlužuje životnost vašeho gastronomického zařízení, takže vám nevznikají další náklady spojené s nákupem nového zařízení. Poloautomatické změkčovače vody využívají moderní technologii, protože při jejich provozu dochází k procesu iontové výměny, což znamená, že ionty hořčíku a vápníku, které jsou zodpovědné za tvrdost vody, jsou zachyceny iontoměničovou pryskyřicí. Díky tomu je voda, kterou denně používáme, vyčištěná a rozhodně chutnější.

Vyberte si osvědčené poloautomatické změkčovače vody a podívejte se na naši nabídku!

Některé z dostupných modelů jsou navíc vybaveny ovládací hlavicí, díky níž máte možnost sami nastavit parametry systému úpravy vody, takže můžete přizpůsobit provozní režim zařízení svým potřebám a očekáváním. Zveme vás, abyste se seznámili s celou nabídkou. Přejeme vám úspěšné nakupování!