Gastronomické skříňky pro Vaše pohodlné podnikání

Profesionální vybavení firem a pracovišť vyžaduje funkční řešení zařízení. Obzvláště užitečné ve firemních, školních a nemocničních kuchyních jsou nerezové gastronomické skříňky, nejkvalitnější produkty od renomovaných výrobců, jako jsou Stalgast, Bartscher a Hendi. Naše výrobky jsou nepostradatelným prvkem potravinářských podniků, mlékáren a jídelen – všude tam, kde je ceněna spolehlivost nerezové oceli zajišťující trvanlivost a snadné umývání. Nabízíme vícekřídlové skříně, uzavřené a otevřené skříně, úložné skříně, skříňky vybavené umyvadly a mnoho dalších, v různých velikostech a variantách. Doporučujeme, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Nerezové gastronomické skříňky nejvyšší kvality

V našem sortimentu najdete skříňky pro skladování různých materiálů a produktů, jako jsou čisticí prostředky, pracovní nářadí, příslušenství a potraviny. Aby byla zajištěna dokonalá čistota splňující hygienické požadavky, spoléhejte se na nejvyšší kvalitu našich skříní vyrobených z materiálů s feritickými (antikorozními) vlastnostmi. Pro zajištění bezpečnosti skladovaných věcí jsou skříně vybaveny dveřmi. K vybraným skříňkám lze za příplatek namontovat zámek.

číst dál >

Skříňky na míru

Nerezové gastronomické skříňky jsou vybaveny ergonomickými policemi s vysokou odolností. Police ve vybraných skříních mají nosnost až 70 kg / m2 a některé z nich se dá volně přesouvat a přestavovat podle individuálních potřeb. Nabízíme skříně dlouhé od 320 do 1600 mm, šířky 300 až 700 mm a výšky 405 až 2000 mm. Vybrané skříňky mají nastavitelné nožky. Naše různorodá nabídka zahrnuje uzavřené skříně, včetně skříní s posuvnými a sklopnými dveřmi, stejně jako otevřené skříně. Ideálním využitím prostoru jsou závěsné skříňky, které mohou zaplnit nevyužitý prostor na zdi, např. ve skladovacích místnostech. Na druhou stranu pro prostorné pokoje doporučujeme průchozí skříně vybavené posuvnými nebo křídlovými dveřmi, které umožňují umístění skříně nejen u zdi, ale také v otevřeném prostoru. Toto řešení umožňuje použití nábytku na obou stranách místností, díky čemuž umožňuje komunikaci mezi dvěma místnostmi, například mezi kuchyní a prádelnou. K uskladnění čisticích nástrojů a prostředků je velmi vhodná skříň s vestavěným umyvadlem. V naší nabídce najdete také skříňky s funkcí vyhřívání, zvláště užitečné v restauracích a svatebních sálech, stejně jako v jiných gastronomických zařízeních, které si cení nejvyšší kvality služeb. Kromě skříní nabízíme také topné příslušenství pro gastronomii, jako jsou ohřívače šálků, ohřívače talířů a příborů. Nabízíme také podporu v oblasti neobvyklých individuálních řešení, se kterými Vám jeden z našich zaměstnanců rád pomůže. Neváhejte nás kontaktovat.