Ubrusy a potahy na stoly pro profesionální catering

V této kategorii produktů najdete prvotřídní cateringové ubrusy a potahy pro profesionální catering. Naše nabídka zahrnuje veliký výběr potahů a ubrusů, které jsou k dispozici v mnoha variantách. Naše výrobky se uplatní v každém hotelu, svatebním domě, penzionu, konferenčním sále, cateringové společnosti, restauraci, baru i v mnoha dalších profesionálních gastronomických zařízeních.

číst dál >

Ubrusy na cateringové stoly v nabídce společnosti Gastromania.cz

Ubrusy na cateringové stoly, které nabízíme, se vyznačují nejen pevností a odolností, ale také neobvyklým vzhledem. Naše výrobky jsou k dispozici v mnoha zajímavých variantách – různých velikostech, tvarech a barvách, jakými jsou černá, bílá, bordó, tyrkysová, kanárková, šedá, amarantová nebo krémová. Díky materiálů té nejvyšší kvality Vám budou sloužit velmi dlouho!

Potahy na cateringové stoly – prohlédněte si naši nabídku!

Pokud chcete zakoupit kvalitní potahy na stůl, zveme Vás k seznámení se s naší nabídkou! V případě jakýchkoli dotazů nebo pochybností se obraťte přímo na náš tým! Pracujeme od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a během této doby jsme Vám k dispozici!