Krouhače zeleniny

Většina potravin, která se servírují v gastronomických zařízení obsahuje také zeleninu. Zelenina je podávána na talíři jako příloha, nebo se dodává do pokrmů, jako je tomu například u masa. V dnešní době je hojně rozšířeno vegetariánství a veganství a stále více se šíří, proto gastronomická zařízení přidávají do své nabídky menu více zeleninových pokrmů. Proto se stávají krouhače zeleniny nedílnou součástí profesionálních kuchyní v gastronomických zařízeních čím dál tím častěji. V naší široké nabídce také naleznete krouhače zeleniny spolu s širokou nabídkou kotoučů a dalších příslušenství k těmto zařízením.

Zařízení ke krouhání zeleniny

Krouhač zeleniny je inovativní gastronomické zařízení, díky které je možné velmi rychle a rovnoměrně krouhat, krájet a to nejenom samotnou zeleninu. Samotná obsluha zařízení je velmi jednoduchá, proto práce na něm se stane pro samotné kuchaře a pomocný personál příjemností. V naší nabídce naleznete také krouhače zeleniny, které jsou dostupné různých provedeních a rozměrech, a to z důvodu toho, abychom Vám nabídli takové zařízení, které odpovídá Vašim požadavkům a očekáváním. V našem nabídce také naleznete různé kotouče do krouhačů zeleniny, které jsou i v různých provedeních. Jsou to například: kotouče na kostky, plátky, hranolky, nudličky, a také kotouče vhodné k tření. Nabízíme také různé sady kotoučů, nebo stojany na kotouče, které zajistí bezpečnost obsluhy a umožňují hygienické umístění všech příslušenství.

číst dál >

Zařízení ke krouhání zeleniny

Shlédněte naší širokou nabídku na Gastromania.cz! Která neobsahuje pouze zařízení ke krouhání zeleniny, ale i jiná zařízení, příslušenství a gastronomické pomůcky. Spolupracujeme s nejlepšími a nejznámějšími firmami,které jsou známé po celém světě: BARTSCHER, HENDI, nebo SAMMIC. Jestli máte jakékoliv otázky, které se týkají naší nabídky, obsluhy zařízení, nebo jednotlivých zařízení, neváhejte kontaktovat naše pracovníky internetového obchodu Gastromania.cz!