Šikovné uspořádání prostor je Vaší vstupenkou k úspěchu ve stravovacím průmyslu. Kuchyně se dostává do popředí, je to srdce každé restaurace, bufetu, nebo jídelny. Ostatní zákoutí nelze přeceňovat. Všechny segmenty musí spolupracovat, aby Vás přiblížily k dosažení Vašich cílů. Nabízíme komplexní podporu při realizaci technologických projektů.

Doporučujeme Vám spolupracovat s naší společností před otevřením restaurace. Máme bohaté zkušenosti, takže Vás můžeme ochránit před chybami. Jsme schopni okamžitě sestavit komplexní plán. Díky tomu nemusíte přeplácet za žádné změny zavedené již v průběhu realizace. Kromě podpory zcela nových projektů samozřejmě působíme také na vybavení a modernizaci prostor, které již mají svůj debut na trhu.

Co získáte spoluprací s Gastromanií?

ergonomický a praktický prostor

měření, plán řízení prostoru, příprava, dodávka a montáž zařízení na zakázku

dodržování zdravotních a bezpečnostních předpisů

dodržování národních a unijních norem v každé fázi implementace

přístup k osvědčeným řešením a technickým inovacím

iniciativy ke zvýšení efektivity a efektivity

Po dokončení fáze návrhu předkládáme nabídku s cenovou nabídkou. Náklady závisí na velikosti prostor a složitosti vyvinutého konceptu. Zvláštní pozornost stojí za to věnovat technologickému projektu zdarma, když se rozhodnete spolupracovat s Gastromania a nakoupit vybavení a nerezový nábytek z našeho obchodu. Celý návrh Vám bude doručen v elektronické, nebo tištěné podobě, v závislosti na Vašich preferencích. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás. Náš konzultant poskytne komplexní odpovědi a rozptýlí jakékoli pochybnosti.