Příslušenství k vodovodním bateriím – spolehlivost a přesnost jen na Gastromania.cz!

V prosperujícím obchodě Gastromania.cz je vždy na prvním místě spokojenost zákazníka, a proto nabízíme výrobky z odolných a trvanlivých materiálů. Náš sortiment je velmi pestrý a jistě si v něm najde to své každý, kdo pracuje v gastronomii, cukrářství nebo pekařství. Kromě profesionálního vybavení nabízíme také příslušenství k vodovodním bateriím, jako je podložka pro mytí konvektomatů, zásuvka pro dřezovou zátku, zátka pro přepad bazénu v různých velikostech, ½palcová hadice pro sprchové baterie a závěsná sprchová souprava.

číst dál >

Příslušenství k vodovodním bateriím-jaké postřikovače zvolit pro mytí konvektomatů?

.

Příslušenství k vodovodním bateriím v podobě podložek pro mytí konvektomatů je opravdu důležitou součástí každé profesionální kuchyně. Myčka z řady DL od výrobce REDFOX je vyrobena z nerezové oceli a její použití je tak snadné, že ji bez větších problémů zvládnou i nezkušení kuchaři a pomocný personál. S délkou hadice 200 cm je ideální pro cukrárny, kavárny, hospody a restaurace. Používá se k čištění gastronomických trub s integrovaným odtokem, jako jsou konvektomaty, a dalších gastronomických zařízení.

Jaké další příslušenství k vodovodním bateriím najdete v nabídce Gastromania.cz?

Mohlo by se zdát, že příslušenství k vodovodním bateriím je jen drobným doplňkem kuchyně a neměli byste se jím zabývat. Nic nemůže být vzdálenější pravdě! Bez těchto výrobků může být práce v profesionální kuchyni těžkopádná a zabere mnohem více času. Díky speciálnímu designu nástěnné sprchové soupravy bude mytí kuchyňského a stolního nádobí v myčce mnohem snazší a rychlejší!