Chladící stoly do pizzerií pro profesionální gastornomii

Chladící stoly do pizzerií jsou inovativní gastronomický nábytek, který je celkově vyroben z enrezové oceli s antikorozivními vlastnostmi. Jsou nepostradatelným prvkem vybavení každé pizzerie, protože výrazně zkvalitňují každodenní práci kuchařů a pomocného personálu, kdy se práce stává mnohem efektivnější. V sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz naleznete chladicí stoly pro pizzerie v mnoha různých variantách, což výrazně usnadňuje výběr ideálního nábytku, který splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

číst dál >

Jaké parametry je třeba vzít v úvahu při nákupu chladicích stolů do pizzerií?

V první řadě byste měli vzít v úvahu velikost nábytku, která je zárukou, že bude dokonale souznít s ostatními prvky kuchyňského vybavení. Pokud naše nabídka neobsahuje model, který by splňoval Vaše očekávání, kontaktujte prosím přímo tým Gastromania.cz. Zabýváme se produkcí nábytku na míru – na individuální zakázky, proto Vám rádi připravíme projekt a navrhneme nejlepší řešení. Dalšími důležitými parametry jsou samozřejmě celkový výkon zařízení (do 1 kW), maximální teplota (od 8 do 12 °C), počet polic (od 1 do 4 ks), také počet zásuvek (od 0 do 7 ks), počet dvířek (od 0 do 4 položek) a počet GN nádob (od 5 do 10 položek), ve kterých lze uchovávat potraviny.

Chladící stoly pro pizzerie – doporučujeme seznámit se s celou nabídkou!

V našem sortimentu jsou dostupné chladicí stoly pro pizzerie ve verzi s nástavcem i bez něj. Jednotlivé modely se rovněž liší velikostí: výškou, šířkou, délkou a samozřejmě kapacitou. Výběr závisí na individuálních očekáváních každého klienta. Srdečně Vás zveme k seznámení se s celou nabídkou a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat – rozptýlíme všechny Vaše pochybnosti. Přejeme úspěšné nákupy!