Mrazící stoly pro obchod a profesionální gastronomii

Mrazící stoly jsou velmi univerzální zařízení, proto najdou využití v každé gastronomické provozovně. Nejčastěji je najdeme v restauracích, barech, pizzeriích, jídelnách, bufetech, hotelech a cateringových společnostech a také v dalších profesionálních kuchyních. Je to skvělá alternativa ke klasickým mrazicím spotřebičům, protože každý model je navíc vybaven pohodlnou a výhodnou pracovní deskou, která poskytuje další prostor v kuchyni pro připravování nebo přechovávání potravin a gastronomických doplňků. Mrazící stoly, které jsou dostupné v sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz, umožňují hloubkové zmrazení produktů při teplotě -24 až 8 °C.

číst dál >

Jaké typy mrazících stolů nabízíme?

Modely, které najdete v našem obchodě, byly vyrobeny známými a uznávanými výrobci. Od počátku naší činnosti se zaměřujeme na produkty renomovaných firem, protože víme, že je to záruka té nejvyšší kvality. Spolupracujeme mimo jinými s STALGAST, ASBER, HENDI, RM GASTRO nebo RILLING. Jednotlivé mrazicí stoly se liší šířkou, výškou a kapacitou, díky čemuž je lze snadno přizpůsobit dalším prvkům vybavení, které se v provozovnách nachází. Nábytek je také možné kompletně personalizovat – v tomto případě kontaktujte prosím přímo náš tým. Dostupné modely jsou k dispozici ve verzi s bočním agregátem nebo agregátem dole – v závislosti na vašich očekáváních a preferencích.

Mrazící stoly v široké nabídce Gastromania.cz!

Srdečně Vás zveme k seznámení se s celým sortimentem, protože nabízíme nejen mrazicí stoly, ale i další přístroje, příslušenství a doplňky, nábytek a vychytávky, které jsou určeny pro profesionální gastronomii. Pokud máte nějaké dotazy nebo pochybnosti, doporučujeme Vám také kontaktovat přímo nás – rádi Vám navrhneme nejlepší řešení. Vaše nákupy nás baví!