Desky na pizzu pro profesionální catering

Desky na pizzu jsou skvělou alternativou ke klasickým talířům, na kterých se tento pokrm podává. Jsou velice estetické, snadno se udržují v čistotě a mají dlouhou životnost. Desky na pizzu jsou odolnými doplňky vyrobenými z pevného dřeva. Některé modely jsou vybaveny prohloubeními – pizzu lze snadno rozdělit na rovnoměrné kousky.

číst dál >

Jaké desky na pizzu najdete v naší nabídce?

Široká nabídka internetového obchodu Gastromania.cz zahrnuje desky na pizzu v mnoha variantách. Jednotlivé modely se liší velikostí (od 25,4 do 50 cm v průměru), designem a tvarem. Zajímavou variantou jsou například desky se speciální rukojetí, která usnadňuje podávání pizzy. Pokud si přejete nechat na desky vyrýt jméno či logo svého podniku, neváhejte a kontaktujte nás.

Desky na pizzu na Gastromania.cz

Zveme Vás k prohlédnutí celého nášeho sortimentu, nabízíme nejen desky na pizzu, ale také pizzařské potřeby (včetně talířů), příslušenství, vybavení a další gastronomické pomůcky. Náš obchod spolupracuje s nejlepšími výrobci, což zaručuje vysokou kvalitu nabízeného zboží. Přejeme Vám úspěšný nákup!