Profesionální kuchyňské náčiní

Jedním ze základních prvků vybavení každého stravovacího zařízení je kuchyňské náčiní. Takové pomůcky nemohou chybět v žádné kuchyni: profesionální ani domácí. Kuchyňské doplňky umožňují přípravu chutných pokrmů. Mají mnoho praktických funkcí, protože kuchařům usnadňují vaření a servírování pokrmů. Pokud hledáte profesionální vybavení pro své stravovací zařízení, doporučujeme Vám podívat se na nabídku našeho internetového obchodu Gastromania.cz.

V našem sortimentu najdete všechny užitečné kuchyňské doplňky, které se stanou nepostradatelnými při každodenní práci v kuchyni. Jsou to mimo jiné: kuchyňské naběráky, gastronomické špachtle, porcovačky, naběračky, lžíce na vaření, gastronomické nálevky, krájecí prkénka, kuchyňské metly, kuchyňské nože, kuchyňská síta, gastronomické naběračky velké i malé, loupačky na zeleninu a ovoce, vařečky, šťouchadla a šlehače, kuchyňské struhadla, otvíráky na konzervy, kuchyňská síta a další kuchyňské náčiní. Veškeré příslušenství v našem sortimentu je vyrobeno z nejlepších, trvanlivých a odolných materiálů, díky čemuž Vám bude jistě sloužit mnoho let!

číst dál >

Kuchyňské doplňky – kuchyňské nože

Nezbytnou pomůckou každého kuchaře je nůž. V profesionální kuchyni by mělo být mnoho nožů s různou délkou a šířkou čepele a také s různou tvrdostí. Během své práce přichází kuchař do styku s mnoha druhy potravin a každou z nich by měl krájet jiným nožem, který je k tomu uzpůsoben. Důležitý je také materiál, ze kterého je čepel vyrobena. V sortimentu našeho obchodu najdete nože z různých surovin, takže si snadno vyberete takový, který splní všechna vaše očekávání. Patří mezi ně: nerezová ocel, hliník, uhlíková ocel, chromovaná ocel, polypropylen, chrom-molybdenová ocel, chrom-niklová ocel nebo molybden-vanadová ocel.

Profesionální nůž však není jen o čepeli, ale také o rukojeti. Ideální rukojeť by měla být ergonomicky tvarovaná tak, aby se nůž dobře držel v ruce. Je to důležité, protože je to záruka bezpečnosti, na kterou musíme dbát při každodenní práci. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní nože a další kuchyňské doplňky, které jsou ideální pro každodenní vaření v profesionální i domácí kuchyni. Máme také další pomůcky, které jistě usnadní skladování nožů a jejich údržbu, jako jsou: pochvy a obaly na nože, stojany na nože, magnetické lišty na nože nebo profesionální brousky na nože.

Kuchyňské pomůcky – prkénka na krájení

Krájecí prkénko je pomůcka, která by nám měla sloužit dlouhá léta. K tomu je však velmi důležité, abyste nákupy prováděli s rozmyslem. Gastromania.cz nabízí vysoce kvalitní krájecí prkénka z nejlepších materiálů. Nabízíme skleněné, dřevěné a klasické desky z polypropylenu a plastu. Konečný výběr materiálu závisí na našich preferencích a očekáváních a také na typu pokrmů, které v kuchyni připravujeme.

Kuchyňská prkénka jsou prioritním kuchyňským doplňkem, který byste si neměli nechat ujít! Sortiment našeho obchodu zahrnuje desky různých délek, šířek a tlouštěk, aby si každý z vás mohl najít ideální výrobek. Veškeré kuchyňské náčiní je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, takže investice do tohoto zboží je zárukou nejvyšší kvality.

Zveme vás k seznámení se s nabídkou našeho internetového obchodu Gastromania.cz. Naše nabídka zahrnuje profesionální kuchyňské pomůcky a příslušenství, které lze použít v profesionálních gastronomických zařízeních i v domácnostech. Pokud vás naše nabídka zaujala, doporučujeme Vám, abyste si koupili a kontaktovali přímo náš tým. Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin.